Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A rosszlányoknál miért nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rosszlányoknál miért nem szeretik a nagy méretet?

Figyelt kérdés
Nem magamra értem, nekem sincs nagy, csak fura hogy ott ki van írva egy két csaj adatlapjára hogy a nagy vagy vastag méret kizáró ok. Ők nem szeretnek átlagtól nagyobbal szexelni??
2021. jan. 30. 13:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki szeretk
2021. jan. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

A nők nagy része alapból nem szereti a nagy méretet. Egy hülye példával élve, a hétköznapokban sem tankkal jársz bevásárolni!


A nagy farok túl sok macera és rengeteg odafigyelést igényel. Szexelni meg senki sem úgy szokott, hogy előtte fél órás meditációs mantrát tart, hogy lelkileg és fizikailag is felkészüljön a következő 25-30 percre..


És ezt mondom én akinek jóval az átlag felett van a mérete (20-21cm és nagyon vastag). Az elmúlt 10 évemben mióta élek nemi életet 2 olyan lánnyal találkoztam aki önfeledten, határok nélkül tudta élvezni a méretemet. A többi vagy nem is tudta élvezni mert túl sok volt neki vagy párkapcsolat volt és hónapok kellettek, hogy kiismerjük egymást.

2021. jan. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
Mert seggbe kàrokat okoz.
2021. jan. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
a legtöbb lány ismerősöm azt mondta, hogy ők szívesebben foglalkoznak 15 cm alattival, mintsem akár 20 felettivel, az egyik ismerősöm azt mondta, ha választania kellene egy 7 és egy 20 cm-s között, akkor gondolkodás nélkül a 7 cm-re esne a választása, a legtöbb lánynak nemjó, állítólag kellemetlen nekik a nagy méret, és szerintem a rosszlányok is így vannak vele
2021. jan. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem tudják mi a lyó
2021. jan. 31. 02:28
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
neked kedves kérdező egy helyesírási kéziszótár lenne JÓ, ja és pont azért nem akarják a nagyot, mert azzal nekik nem jó
2021. jan. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Neked ez hihetetlen, hogy nem rajonganak azért ha huszoncentis dorong rendezi át a belsőszerveiket örökkévalóságnak tűnő perceken át?

Ilyenkor kibírni próbálják az aktust és nem élvezni. Másrészt másnap úgy érzik mintha belül leszakadna a hasuk.

2021. jan. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Te aztán biztos tudod.
2021. febr. 2. 00:20
 9/9 anonim ***** válasza:
jól mondja a hetes, rengeteg csajtól hallottam már ilyet, hogy alig várták már, hogy vége legyen, mert nem élvezték, tudok olyanról is, aki nem hajlandó 15cm-nél nagyobbal foglalkozni, mert korábban komoly fájdalmakat okozott neki egy 20 cm körüli
2021. febr. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!