Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan kell, hogyan szoktak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell, hogyan szoktak az emberek szex kapcsolatot találni, kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Nekem ez annyira fura... Sosem volt még ilyenem. Hogyan kell szert tenni egy ilyenre?
2021. jan. 30. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
beszélgettem neten, vágyakról is, aztán úgy alakult, hogy összehoztuk (nem egyszeri alkalom volt és nem csak 1 személlyel alakultak a dolgok, de nem mindenkivel volt végül)
2021. jan. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
tegyük fel megismerkedsz egy csajjal, szimpatikusak vagytok egymásnak és egyszercsak megtörténik köztetek a dolog, viszont többet egyikőtök sem, akar, de annyira jó volt mindkettőtöknek az együtlét, hogy úgy vagytok vele, hogy ha már normális kapcsolat nem, de egy ilyesféle szexkapcsolat létrejöhetne köztetek, és kész, aztán van olyan, hogy egy ilyen kapcsolat átalakulhat normális kapcsolattá is, ritka, de volt már rá példa
2021. jan. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
Engem pl. az exem ajánlott be egy barátnőjének. Mikor szakítottam az exemmel megmaradtunk barátoknak és mikor ő újra bepasizott engem tovább ajánlott egy barátnőjének. Ennek már kb. másfél éve, azóta is legalább hetente egyszer összejárunk a lánnyal.
2021. jan. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok és az évek során elég sok pasi ,,felajánlotta" ezt a dolgot. Mindegyiket visszautasítottam akkor. Azonban most mégis olyan életszakaszban vagyok, hogy csak az ilyen jellegű viszonyokra vagyok nyitott. Felkerestem az említett emberek közül azt, aki a legszimpibb és legvonzóbb számomra. Találkoztunk, megtörtént, megbeszéltük ki hogyan gondolja és azóta is összejérunk.
2021. jan. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!