Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rosszlanyokon lévő csajokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszlanyokon lévő csajokat védi valaki, hogy nehogy baj legyen? Vagy ez hogy mukodik? Futtatják őket vagy maguktól vannak fenn?

Figyelt kérdés
Koszi a valaszokat!

2021. jan. 30. 18:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Futtatás
2021. jan. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Értem, de az összes lányt futtatja valaki?
2021. jan. 30. 18:44
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
A legtöbbet nem.
2021. jan. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Logikusnak az tűnik, hogy védi valaki. De nem tudom. érdekel, +1
2021. jan. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Vagy futtatják, vagy védik őket. Ne próbálkozz semmivel.
2021. jan. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
legtöbbjének gondolom nincs ilyen, de remélem nem rossz szándékból kérded.
2021. jan. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Dehogy, eszembe sem jutna, csak szimpla kivancsisag. Ne nézzetek idiotanak, kerlek😀
2021. jan. 30. 20:54
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

milyen baj lenne? ha bármi olyat tesz velük a vendég, ami törvényellenes, abból csak a vendégnek lehet baja. lenyomozható, kideríthatő, ki járt ott és hova ment.

a csaj és aki ott van a lakásban viszont azt tehet veled, amit akar. jóval nehezebb lenyomozni egy eltűnt emberről hogy hova ment, főleg ilyen esetben amikor gondolom nem igazán számol be valaki a környezetének, hoyg k...zni ment. ha ellopja valamidet, az ellen is nagyon nehéz tenni valamit, utólag feljeneteni, kiröhögnek, nem tudnak mit tenni. bár ez nehezebb, mert egy helyen vagytok, úgy nehéz lopni. de ki tudja

2021. jan. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekelne. Szerintem könnyen lehet, hogy van ott valaki a lakásban aki őrzi őket. Nyilván a vendég nem tudhatja, hogy hányan vannak a lakásban összesen.
2021. febr. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
93%
Őket többnyire igen, de téged nem. Ezért nem nagyon érdemes reklamálni se ha nem azt nyújtja amit hirdet, mert nem tudhatod kik vannak a másik szobában és ahogy írták is te sem dicsekedsz azzal hogy ilyen helyre mész úgyhogy egyedül vagy. Sajnos ez ilyen.
2021. márc. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!