Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a legegyszerűbb módja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legegyszerűbb módja rengeteg nő teherbeejtésének?

Figyelt kérdés
Szeretném tovább adni a genetikámat, lehetőleg legális módon és anélkül, hogy foglalkoznom kellene a gyerekekkel. Egyik lehetőség a sperma adományozása, viszont nem tudom, hogy így kb. mennyi nőt lehet teherbe ejteni. Az aktus része nem érdekel, de az lenne a legegyszerűbb módja. Léteznek olyan szingli nők, akik teherbe szeretnének esni, esetleg párok, akik belemennének ilyesmibe? Jogilag elintézhető, hogy ne kelljen a gyerek után fizetnem?

2021. jan. 30. 18:51
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

10

Enyhén túlsúlyos, 175cm és 128kg.

2021. jan. 30. 20:03
 12/22 anonim ***** válasza:
95%

Alacsony vagy és 128 kiló k*rva sok. :D hízásra hajlamosakat senki sem akar genetikai apának. Az egy nagyon rossz tulajdonság, konkrétan szív és érrendszeri problémáid lehetnek, vagy cukorbetegségre hajlamos lehetsz. Szóval a helyedben nem mennék sehova csak futni.


Én vagyok 75kg és 178 cm, de ennél csak magasabb, mert ezt is évekkel ezelőtt mértem. 175 cm-eddel te sem vagy magas, épphogy elmegy ha valaki melléd állna magassarkúban ráadásul dagadt vagy.

2021. jan. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Az utolso kommentem nyilvan nem volt komoly, csak a troll kommentekre troll valasszal fogok elojonni. Nem vagyok tulsulyos, 186 cm vagyok. De ennek mi koze van a kerdesemhez?
2021. jan. 30. 20:37
 14/22 A kérdező kommentje:
186 cm es 94 kg vagyok, hobbi eroemelo, meg mielott valaki a BMI alapjan tulsullyal jonne.
2021. jan. 30. 20:39
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Jogi helyzet - ha már ezt kérdezted.

1) "Spermabank"... bemész, megvizsgálnak, jó hosszú kérdőív hogy kiszűrjék az örökletes betegségeket, "bevizsgálják" a cuccost (ennek költségét te fizeted). Leadod és pont, felvesznek egy csomó egyéb paramétert (külső kinézet, sőt még a vallási hovatartozást is). Ha felhasználják akkor a gyerek 18 éves korában jogosulttá válik arra hogy a biológiai apja személyét megismerje, de addig se te, sem ő nem fogja tudni mi a helyzet. Téged értesíteni fognak hogy x db-szer használták fel az örökítőanyagot, de ezen kívül semmi másról. Ha a gyerek nem akar találkozni a biológiai apjával akkor soha az életben nem deríted ki, hogy ki a gyereked.


2) A gyermek született jogáról - úgymint gyermektartás, öröklésnél az ún. köteles rész az anya előre nem mondhat jogszerűen le. Szóval ha tudják ki a biológiai apa akkor biz' ezek érvényesíthetőek (egy kivétel a "spermabank" vagy örökbefogadás, de olyankor az örökbefogadó lép jogilag a biológiai apa helyére).


Jogi leckék vége. Ehhez képest a valóság:

- "spermabank": nagyon magas a léc, egészségügyileg, sőt még iq teszt is van, a donorjelöltek 70-80%-át elutasítják, a "levett" anyagnak 3-5%-át sem hasznosítják, szóval kicsi a tényleges sansz;

- szingli nők, párok: ritkább mint a fehér holló...

2021. jan. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

A teljesség kedvéért: eddig összesen 2 olyan hölgyet ismertem akik direkt "anonim" módon szerettek volna gyereket. Mindkettő ugyanúgy csinálta: külföldi nyaralás és "eszméletlen jóképű", sármos, úgymond káros szenvedélyektől mentes idegent szedtek fel alkalmira akinek lövésük sincs arról hogy van egy gyerekük.

Szóval bro' ha az "eszméletlen jóképű, sármos, sportos" kategóriába sorolod magad és amúgy is fel tudsz csípni fesztiválokon, nyaralásokon, vagy éppen a Bp-i éjszakában évente tucatnyi nőt akkor van valami halovány esélyed csak éppen tudni nem fogsz róla.

2021. jan. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Az utolsó két válaszolónak köszönöm, hogy értelmes válaszokat tudtak adni. A 15. válasz második pontjához szívesen várok ellenvéleményeket, ha vannak ilyenek.
2021. jan. 30. 21:27
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
A rovarok általi beporzás minden kritériumodnak megfelelne.
2021. jan. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként kérdező, az, hogy a gondolkodás mód nem öröklődik, mára már nem teljesen fedi a valóságot. Már bizonyított tény, hogy egyes félelmeket, berögzült szokásokat, szemléletmódot képesek az utódok örökölni, ha nem is teljesen ugyan abban a formában.
2021. jan. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

19

Elég jól megy a sorom, szóval szerintem annak mindenki örülne. Legfeljebb nem fogják szeretni a lábfétist és a mély vizet. :)

2021. jan. 30. 22:51
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!