Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van, az hogy egy túlsúly...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, az hogy egy túlsúlyos nőket nem kedvelő férfi, állandóan a hájas testrészeimet fogdossa?

Figyelt kérdés

Párom ismerkedés elején kijelentette, hogy ő nagyon nem szereti, ha egy nő túlsúlyos. Elég szigorúnak hangzott, azt mondta, hogy volt már lány, aki azért utasított el, mert volt egy kis hasa, tokája.


Én sportolok nagyon sokat, de azért mégis van rajtam mit fogni, mert 166cm vagyok és emellé 64-65kg. Vannak testrészeim, amin egy picit jobban megragad a zsír. Párom megszállottan imádja markolászni és "gyúrni" ezeket a testrészeimet. Ezek nem mindig a nőies pontokon vannak, tehát nem arról van szó, hogy a mellem vagy a fenekem, hanem pl. a karomon van integetőizom, vagy a vádlimon ha nem feszítem be és a puha, zsíros részét állandóan fogdossa. És mikor minap kijelentettem, hogy folytatom tovább a fogyókúrámat, akkor azt mondtha, hogy ő elfogad bárhogyan. Most akkor ezt mire véljem? Kérdeztem őt is, hogy miért szeret pont a hájas részeken fogdosni, de nem tudta megindokolni.


2021. jan. 30. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért a 166cm és 64 kg még nagyon nagyon messze van a túlsúlytól. Van rajtad egy kevés felesleg de szerintem igazából ettől még nőies a tested és ez neki bejön, gondolom ezért is szereti.
2021. jan. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem vagyok túlsúlyos, jól nézek ki :) csak így akartam jelezni, hogy vannak "puhább" részeim is.
2021. jan. 30. 20:45
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Téged fogdos, úgy ahogy vagy.
2021. jan. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!