Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A telt nők szexelnek szemből,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A telt nők szexelnek szemből, vagy csak is hátulról?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy nadszal es meg a polot sem merem egyelore levenni baratom elott es altalaban kutyaban dugunk... most ez azert van mert annyira undorodik tolem hogy inkabb a hatso felemet lassa mint a nagy belemet vagy miert? Mar az is zavar hogyha felhuzza a polomat a derekamnal... minden aron el szeretne erni hogy felszabadult legyek de en valahogy nem akarom..
2021. jan. 30. 21:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért undorodna tőled, ha ő levenné rólad a pólót, de te nem akarod? Meg ha undorodna tőled lehet nem dugna veled?
2021. jan. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeret a barátod, akkor úgy tetszel neki, ahogy vagy. Ha szégyelled a tested, kezdetben csináljátok sötétben. Aztán majdcsak megbizonyosodsz róla, hogy szeret, és hogy így tetszel neki. ;)
2021. jan. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Mindenféle pózban "szexelnek". Ha nem extrém 250 kg-s vagy akkor minden póz megvalósítható.

A pólód ha jól értem te nem hagyod hogy levegye a barátod. Neked kell hozzá leküzdeni saját magadban a gátlásaidat, félelmeidet. A másik része... na ez nem fog tetszeni, de ha nagyon erős a túlsúly akkor esetleg sport vagy hasonló? Ha a testtömeg indexed 30 felett akkor ne a külsőd, hanem az egészséged miatt aggódj.

2021. jan. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Dolgozom rajta mar eleg regota hogy ne legyek ilyen de az ilyesmi nyilvan nem megy egyik naprol a masikra.

A masik, meg hogy nemtudom hogy a magamfajta lanyok megerdemelnek e barmilyenfele szeretetet. Miert tetszene az ilyen valakinek?

2021. jan. 30. 21:40
 5/21 anonim ***** válasza:
62%
Ne a felszabadultságodon dolgozz, hanem a testeden. Az a fő problémád.
2021. jan. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Van rajtam plusz 15kg simán szexelek szemből, vagy vagyok én felül. Nem okoz gondot, mert szeretjük egymást. Szeretett, amikor több volt rajtam és akkor is, amikor kevesebb.
2021. jan. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
A ,,dolgozom rajta,, a kiloimnak szolt, de mint irtam nem lehet egyik naprol a masikra hirtelen vekonynak lenni.
2021. jan. 30. 21:47
 8/21 anonim ***** válasza:
Akkor sajnálom, félreértettem, a kommentemet pedig vedd semmisnek. Hajrá!
2021. jan. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
49%
Te agyilag nagyon zokni vagy.
2021. jan. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Miert is?
2021. jan. 30. 22:05
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!