Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A telt nők szexelnek szemből,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A telt nők szexelnek szemből, vagy csak is hátulról?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy nadszal es meg a polot sem merem egyelore levenni baratom elott es altalaban kutyaban dugunk... most ez azert van mert annyira undorodik tolem hogy inkabb a hatso felemet lassa mint a nagy belemet vagy miert? Mar az is zavar hogyha felhuzza a polomat a derekamnal... minden aron el szeretne erni hogy felszabadult legyek de en valahogy nem akarom..
2021. jan. 30. 21:25
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Erre muszály reagálnom!

45 énes nő vagyok, 165cm ~70kg. Tehát nem plázacica.

Számomra nem egyértelmű, de szerintem saját magaddal van problémád. Ha nem fogadod el magad, ne várd, hogy a párod elfogadjon. Ha jól értelmezem, egy rendes kapcsolatban vagytok, és elfogadott úgy ahogy vagy. Úgy teszel neki és úgy szeret, ahogy vagy.

Engem a férjem így fogadott el, és szeret. Nem szégyelősködöm előtte. Az együttlétekkor meztelenül és mindenféle helyzetben vagyunk. Előről, hátolról, oldalról és még felül is szeretek lenni.

Úgyhogy póló le és engedd el magad, és szabadjára a vágyakat!

2021. jan. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!