Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem izgatja a barátnőmet se...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem izgatja a barátnőmet se az ujjazás se a nyalás?

Figyelt kérdés
Tegnap megpróbáltam kinyalni, de közben állandóan magyarázott hogy hogyan csináljam (nyalta már önmagát, vagy mi van?), aztán végül azt mondta hogy ez kellemetlen inkább hagyjam. Majd próbáltam ujjazni amivel ugyan ez volt. A vége egy unott lovagló aztán zuhanyzás lett. De amíg zuhanyoztam szerintem maszturbált.

2021. febr. 1. 07:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
94%
Nem csinálod jól, ezért próbálja El mondani hogy kéne csinálnod de ehelyett besértődsz ő pedig megunja.
2021. febr. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
91%
Érdekes, hogy magának élvezi. Nekem volt ilyen exem, nem lehetett ujjazni sem, a csiklósimogatást sem élvezte, nyalásról hallani sem akart. De ő magának sem masztizott sosem, ez az oka. Csak a farkamat tudta élvezni, de orgazmusa szerintem sosem volt.
2021. febr. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
94%

Magyarázott, hogyan csináld... nem nyalta mar magát, hanem szimplán érezte, hogy ez igy nem jó...

Istenem, hát te sem vagy a legélesebb kés a fiókban...


Nem gondolod, hogy veled volt a hiba?

2021. febr. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
83%
Kérd meg, hogy masztizzon egyet előtted, és utána jobban tudni fogod, hogy Te mit csinálj neki, hogy élvezze.
2021. febr. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
89%
Engedd el fiúi hiúságodat, elvileg neki akarsz jót...hallgasd meg, mit szeret.
2021. febr. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
84%
Valamit nem jól csinálsz.
2021. febr. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
80%
Valószínű, hogy próbálta elmagyarázni neked, hogy valamit nem jól csinálsz, vagy éppen nem volt hozzá kedve. Ő jól ismeri a testét hagyd hogy megmutassa neked hogyan esik jól neki.
2021. febr. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
77%
Hallgass rá.
2021. febr. 5. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
76%
Hallgass rá, ha ad még egy esélyt! Én nem adnék. Nem véletlen jártatta száját, hogy hogyan szeretné.
2021. febr. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!