Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem tudom kielégíteni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom kielégíteni a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Bárhogy próbálkozom nem sikerül! Se nyalás, se ujjazás, se dugás, se simi, se játékszerek által nem tudom őt kielégíteni! Én igyekszem, de egyszerűen bármit és bárhogy teszem, az nem elég...

Mondta, hogy az előző kapcsolataiban is csak nyalás által tudott elmenni de valószínűleg én csinálom rosszul mert nem tud elmenni...Milyen technikát tudnátok ajánlani?



2018. máj. 21. 19:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Magának sikerül?
2018. máj. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igen...Ő kézzel szokta a csiklóját simogatni, de azt mondja az én kezem túl érdes és túl durván csinálom...pedig alig érek hozzá...
2018. máj. 21. 19:57
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
Én barátnőm is ilyen ,neki is csak úgy megy ha magának csinálja :) közbe szoktam bedugni neki és az működik :)
2018. máj. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
64%

Ha a kezed durva, használd a nyelvedet. Ne akarj azonnal a célra törni, lassan közelíts. Inkább csak a környékét érintsd, várd ki, amíg azt érzed, hogy már nagyon szeretné a lényeget. Nagyon sokat segít, ha meg tudja mondani, mutatni, hogyan jó neki, de sajnos erre nem mindenki képes. A reakciókra, sóhajokra, rándulásokra viszont tudsz figyelni.

A nők legalább kétharmada nem tud hüvelyben elélvezni. Kellemesnek találják, de nem tudod úgy kielégíteni. Maradj meg a nyelvvel-szájjal való izgatásnál, fejezd is be úgy, és meglátod, elégedett lesz veled.

2018. máj. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Mint ahogy írtam is, nyalással se megy el.. Vagy 40 percig nyaltam és nem ment el...
2018. máj. 21. 23:30
 6/17 anonim ***** válasza:
73%
Lehet hogy nem tud elmenni. Ha én magamnak csinálom, simán eltudok menni. De ha a barátom csinálja, felizgulok, viszont elmenni már nem tudok. O is sokáig csinálja, annyira, hogy szinte már faj.... és nehezen jöttünk rá a probléma kulcsára, nem tudok lazítani, elengedni magam. (Friss kapcsolat) 19/L
2018. máj. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ellazulni* este van már. Bocsi :D
2018. máj. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
És erre nincs valami jó módszer? Számomra ez hihetetlen módon lehangoló és megalázó...
2018. máj. 22. 02:30
 9/17 anonim ***** válasza:
74%

Azt gondolom, hogy meg kéne kérdezned a barátnődet, hogy szerinte mi az, amin javíthatnál, mármint a technikádban.

Lehet, hogy ő a gyors akciót várná, miközben te óvatos, lassan becserkésző és nagyon gyöngéd vagy (mert a többség így szereti).

2018. máj. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
95%

Valószínűleg a technikád nem passzol hozzá. Szándékosan nem azt írom, hogy rossz, mert lehet hogy másnak tökéletes lenne.


Én pl szeretem, ha nyalás közben a hüvely bejáratát is izgatja az ujjaival, szóval szimplán csak a nyelvmunka nem elég, nekem túl "finom", a hüvely bejárata ellenben nagyon érzékeny, szóval a kettő együtt tuti siker.

Közösen kellene kitapasztalnotok, hogy mi viszi feljebb az izgalmi állapotát.

Mi 11 éve vagyunk együtt a férjemmel, de még mostanában is van, hogy igazítok rajta, pl előfordul hogy feljebb húzom a bőrt a csiklóról, hogy intenzívebb legyen az érintés. Szóval biztasd bátran, hogy nyúljon oda, irányítson, segítsen be, te pedig szorgalmasan jegyzetelj az agyadba, hogy melyik mozdulat, melyik tájegységen okozott erősebb rángást. :)

Az sem ciki, ha te felizgatod, és amikor már nagyon a határon van, ő magának fejezi be. Csak az a fontos, hogy tanulj belőle.

2018. máj. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!