Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Túlsúlyos lányok, ti milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlsúlyos lányok, ti milyen pózokban szexeltek a párotokkal? Melyik a kedvenc pozotok, illetve mely, melyik pózokat szeretitek a legjobban? Kort is irjatok.

Figyelt kérdés
2021. febr. 1. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Hany kilo nalad a tulsuly hatara?
2021. febr. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

#1-es adom..

Komolyan mégis mekkora "túlsúlyra" gondolsz?


Nekem van feleslegem, de nem akadályoz semmiben, simán a nyakba rakom a lábam és minden más is megy..

2021. febr. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
110 kg a barátnőm
2021. febr. 1. 19:57
 4/8 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló vagyok.


Én is voltam annyi, de akkor sem volt semmi gondom.. Össze lehet egyeztetni.. Én a legjobban a kis kifli nagy kiflit szeretem ott közel is vagytok fel váltva is lehet mozogni és ha még emeli picit a lábát még kézzel is tudod izgatni.

2021. febr. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én 100 kg körül vagyok

Ugyanúgy lovagok, kutyapózban is megállok, nem érzem nagy hátrányát.

Az előttem szólóhoz hasonlóan szeretem a kifli pózt, de párom farka nem elég nagy hozzá és kicsúszik így vele nem kivitelezhető

23n

2021. febr. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5-ös


Javaslom hogy akkor egy kicsit alakitsatok rajta, én ebben a helyzetben a felső testemmel el távolodtam tőle, mintha előrébb hajolnál. És fel támaszkodtam a könyökömre úgy mozogtam rajta. Nálunk be vált, így tudod igazítani egy picit a szöget is hogy neked hogyan jó.. Én ezt tapasztaltam.

2021. febr. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
4 a párodnak mekkora volt a pénisze?
2021. febr. 3. 19:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát olyan 15 cm körül, pontosan nem mértük le sosem.
2021. febr. 4. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!