Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha van egy állandó szexpartner...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy állandó szexpartnered akivel gyakran együtt töltöd az estéket az ágyadba,az milyen érzés?

Figyelt kérdés
Hisz ugyanúgy átkarol a szex után és reggelig együtt aludtok stb.. Miben másabb ez az érzés, kapcsolat mint egy felvállalt tényleges kapcsolat? Hisz egy komolyabb felvállalt kapcsolatban is ugyanúgy melletted fekszik a párod, ugyanúgy átkarol, ugyanúgy csókolózol vele mint egy extra baráttal akivel szintén megosztod az ágyadat estétől reggelig hónapokon át!
2021. febr. 2. 04:15
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom neked mit jelent a szex kapcsolat de én amikor benne voltam kifejezetten zavart volna ha ölelget, együtt alszunk stb. És ezt nőként mondom. A szex partner nekem nem egyenlő egy kapcsolattal. Csak szex és kész utána mehet útjára vagy én megyek
2021. febr. 2. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%
De jó is lenne egy ilyen szexkapcsolat nekem is. F.
2021. febr. 2. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
#1. Az úgy elég tartalmatlan,kinek mi persze,de a kérdező által leírt módon néz ki egy jó "szexkapcsolat-vagy ki hogy nevezi..."
2021. febr. 2. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Így van ahogy 3-as mondja!

A szexkapcsolat ilyen is lehet!

Sőt!!! Ugyanúgy vannak közös programok, és egymás szemébe nézések stb, csak megtartjuk a függetlenségünket.Ilyen egy igazi szexkapcsolat! Szóval akkor mi a különbség?

2021. febr. 2. 06:17
 5/9 A kérdező kommentje:
A szexkapcsolat tulajdonképpen kapcsolat nélküli kapcsolat! Amikor a felek nem akarnak felvállaltan elköteleződni mert már sok hosszú távú kapcsolat után sejtjük sem kívánja a nagybetűs kapcsolatot! Viszont mi emberek nem vagyunk fából, és néha kell valaki akitől megkapunk mindent, és itt nem csupán az intimitásról van szó hanem beszélgetések, lelkizések, megnézni egy jó filmet... De az egyedülállóságukat megtartják! Egyébként is érezik közbe, hogy nem éreznek komoly érzelmeket egymás iránt, akkor meg mi értelme lenne? Viszont ennek ellenére mindent megadnak egymásnak és egy jól érzik magukat estétől reggelig! Vagy akár napközben!
2021. febr. 2. 07:08
 6/9 anonim ***** válasza:
64%

nekem ilyen szexkapcsolataim vannak, s ennek örülök. most is keresek ilyet


44/F

2021. febr. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Erről beszélek.. Ugyanígy gondolják a hölgyek is.

És akkor mi is azóriási különbség? Mert szerintem semmi.. Bónuszként pedig független is maradsz miközben

jó kapcsolatod van.

2021. febr. 2. 09:50
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy szexkapcsolat nem együttalvásról szól, mivel férjem van.
2021. febr. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

8-as!

Az más kategória.

2021. febr. 2. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!