Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha elmegyek egy prostihoz, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmegyek egy prostihoz, de nem úgy néz ki ahogy a képeken, akkor erélyesen rá kell csapni az ajtót?

Figyelt kérdés

2021. febr. 2. 08:39
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Mivel ő is ember és akként is kell kezelni, megmondod neki hogy ne haragudj de a képeiddel becsapod az embereket, mivel nem tükrözik a valóságot. Elköszönsz és eljössz. Lehet ezt uriemberként is :D
2021. febr. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Legyél úriember és közöld vele hogy a húgát keresed, de látod ő nem ér rá :)
2021. febr. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Pontosan ahogy elöttem írták! Kulturáltan is lehet nemet mondani!
2021. febr. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
ha nem tetszik, nyilvan nem kell vele semmit csinalni. megmondod, hogy bocs, nem erre szamitottam, nem kell bunkonak lenni, aztan velemenykent megirod az oldalara (mar ha van es engedelyezett a velemeyniras), hogy nem ugy nez ki, mint a kepein. amuy pont ezert erdemes olyanhoz menni, akirol sok jo velemeny van es azt irjak, h egyezik a valosag a kepekkel.
2021. febr. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Lehet ilyet de ha van kan a háznál már pedig szerintem lesz akkor az meg fog verni. Ezért jobb kivenni egy szobát és oda rendelni a prostit. Ha megy is vele kan, az kint fogja megvárni, legalább nem hallgatózik. Én amúgy sem tudnék úgy nyugodtan dugni.
2021. febr. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Megkérdezed tőle mikor készültek a képek, s ha sumákolást érzel akkor nem mész. Tanács: óvakodj a műtermi, nagyon beállított képektől, mert lehet rajtuk retus, vagy éppen a legelőnyösebb helyzetből készültek amin nem látszik 1-2 "apróság" ami zavarna.

Ha nagyon nagy az eltérés és becsaptak, akkor udvariasan közlöd bocsi' nem erre számítottam, sarkon fordulsz és eljössz. Ezt lehetőleg még felöltözött állapotban tedd, ne akkor amikor már levetkőzött. Lehet kicsit hepciáskodik, de akkor is határozottan elindulsz és pápá. Ha elő is pattan valahonnan a stricije akkor se legyél besz.ri megmondod hogy eljössz, nem fog megverni mert nem hülye hogy rendőrségi ügyet vállaljon be ezért, csak próbál keménykedni hogy kis zsetont otthagyj.


#5-ös... a prosti nem busszal, vagy taxival megy ki címre, hanem a "menedzsere" szállítja házhoz. Ugyanott vagy mintha te mennél. A strigó nem hallgatózik, letojja mert nap mint nap 15x hallja, ha ott is van (mert mondjuk több lány dolgozik egy lakásban) akkor unott pofával a telefonját fogja nyomkodni csak az érdekli fizess és rendben legyen minden. Többnyire egyébként nincs is ott, de ettől a lány telójában még ott van a száma hogy hívni tudja ha gond van a kuncsafttal (erőszakoskodik).

2021. febr. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Aki szexért fizet, az még a levegőt se nagyon vegye erélyesen.
2021. febr. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!