Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik lehet ez a videó?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lehet ez a videó?

Figyelt kérdés

Pár napja láttam, hogy az egyik ismerősöm azt nézi, valami magyar oldalon, de a videó angol volt.


Az indexképen a szürke pólós, rózsaszín bugyis - ránézésre - ~40 éves "anyuka" látható az ágyban.

A videó úgy kezdődött, hogy a csajszi a fiú szobájában épp a ruhákat rakja a szennyeskosárba, és beszélget vele eleg sokáig, közben a fiú a paplan alatt maszturbál. A ruhák beszedése után befekszik az ágyba, forgolódik egy pár percet aztán megtalálja az ágyban az ő bugyijait. Innentől már jön a szo(p)kásos, egy pár pozíció és a vége. Amit még tudni kell erről a kb. 40-es nőről: Rövid hajú, szőke, egész nagy mellekkel, ami valőszínűleg mű. Az egész videó a fiú szemszögéből, POV-ban van felvéve.


Jó kis videó volt, csak nem jegyeztem meg a címét, vagy az oldalt, és már kérdeztem a srácot is, ő se emlékszik 🤦‍♂️.



2021. febr. 4. 00:37
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Tényleg annyira nincs másik video ami tetszene, hogy kiírtad ide?
2021. febr. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Aszongya' hogy MILF, family, son, POV stb. és vagy 100 ezer hasonló magasröptű történetre épülő videót fog kidobni a google.
2021. febr. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

"Jó kis videó volt, csak nem jegyeztem meg a címét, vagy az oldalt, és már kérdeztem a srácot is, ő se emlékszik 🤦‍♂️."



Szörnyű nagy problémáid vannak öcsém.

2021. febr. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ja tényleg, titeket el is felejtettek. Nektek nincs jobb dolgotok?


Rendkívüli segítségnyújtásotok eredménye lett a videó. Kedves (%@#$) 3-mas, végre nincs több problémám, van érteleme élni! De hogy ti miért vagytok még itt... A helyetekben én... Mindegy is.


Legközelebb tartsátok meg a véleményeteket magatoknak, mind jobban járunk, és akkor én sem írok ilyet, egyetértünk?


Szívjatok gázt.

2021. febr. 4. 23:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem emlékszik a srác nézzetek vissza az előzményeit😌
2021. febr. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!