Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan kell elképzelni, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell elképzelni, hogy a hüvelyben milyen érzés a behelyezett tárgyak közti feszület élvezeti értéke?

Figyelt kérdés
Pl alapból a hüvely fala összeér, de milyen érzés egy ujj, egy virsliméret, banán méret ármérőre stb?
2021. febr. 5. 18:32
 1/10 anonim ***** válasza:
10%
Nem tudom, de kellesz. <3
2021. febr. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ezt a nők nem tudják úgy elmagyarázni, hogy azt mi is megértsük. Ami kár, mert eléggé kíváncsi lennék. Ez kb. olyan, mintha megpróbálnád elmagyarázni a színeket egy vakon született ember számára.
2021. febr. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Esküszöm, ezen gondolkodom pár hete, hogy hogyan tudnám megragadni, hogy mitől másabb egy ekkora vagy egy akkora faroktól elmenni.

Még nincs meg a tuti modell a fejemben erre.

Valami olyasmi lenne szerintem, ami a rugalmassággal függ össze - mint például egy gumigyűrű, ami viszonylag szoros, de van némi "játéktér" benne. Amíg egy bizonyos mértékig nyújtjuk csak (vagy addig sem), addig az számít, hogy odabent a g-pontot mennyire találja el a makk, és / vagy a csiklót mennyire kellemesen sikerül ingerelni.


Ha a "gumigyűrű" rugalmassága alaposan kihasználásra kerül, akkor bármiféle mozdulat nélkül, önkéntelenül elindul egyfajta ráfeszülés - pulzálás a nyomás/feszítés miatt, ami hatalmasat lendít azon a bizonyos izgalmi görbén. (hiszen az orgazmus is reflexszerű izomösszehúzódások sorozata).

Számomra ilyen - akinek máshogy van, az írja le lszi a saját teóriáját.

(és a pénisz vastagságáról szólt a sztori, csak hogy elkerüljük a félreértéseket)

2021. febr. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%

Feszület? Biztos?...:D

("Belémállt a feszület, Maúni...KA!") :)))

2021. febr. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy mi sem tudjuk elképzelni milyen érzés a péniszt betenni a punciba
2021. febr. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Izé... lehet nekem lassú a felfogásom de nehéz első nekifutásra értelmezni mit is akarsz kérdezni... Az a kérdésed, hogy milyen érzés amikor bent van valami? Hát a hangulattól IS függ, van amikor egy tampon is kellemetlen, máskor meg sokkal vastagagg is "jöhet". S az sem mindegy hogy az mi. Ugye te is hallottál arról, hogy az izgalmi állapot függvényében a hüvely elég rugalmasan tud tágulni?
2021. febr. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

"Ugye te is hallottál arról, hogy az izgalmi állapot függvényében a hüvely elég rugalmasan tud tágulni?"


Igen hallottam, de pont ez okozza a frusztrációt mert ettől olyan megfoghatatlan, hogy most 2 cm átmérő is izgató lehet, de 4 illetve 5 cm is.

És ezért van ez a sok péniszméret kérdés. Mi pontosan a kielégítő méret tekintetében.

Mert lehet egy 5 cm-es 23 cm vastag vibrátor lehet annyi nem izgató személy nélkül, mint egy 13 cm hosszú 4 cm átmérőjű forró lüktető fasz, de valakinek ez is kevés mert pl csak 16 cm-től izgató.

2021. febr. 5. 20:36
 8/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy nem sikerült közelebb hoznom a dolgot a leírásommal.🤷🏻‍♀️
2021. febr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez szerintem mindenkinek más, alapból a női hüvelyek nem egy méretben jönnek. Hosszra nem annyira jelentős az érzés, a vastagság számít inkább.

Illetve izgalmi álapottól is függ,mivel annak fügvényében tágul a hüvely(hosszban, szélességben is)

2021. febr. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi van?
2021. febr. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!