Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A ferfi erzi, ha a no nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferfi erzi, ha a no nagyon erosen raszorit a farkara a puncijaval behatolaskor? Jo erzes?

Figyelt kérdés
2021. febr. 7. 00:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nagyon érezni és nagyon jó érzés, szinte megmozdulni sem merek olyankor, nehogy eldurranjak
2021. febr. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Aladdin21 ***** válasza:
100%
Igen és jó érzés
2021. febr. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Bizony jó.

Ha a lánynak nem megy akkor gyakorolni kell vele. Egészségügyi szempontból is jó ha kontrolláltan tudja használni ezeket az izmokat.

2021. febr. 7. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, érzi, és igen, jó érzés.
2021. febr. 7. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, minden rezdülést érzek, nagyon jó ha rászorít, és egyszerre nagyon rossz. Ha egy alapból szűk csaj rászorít keményen a farkamra, az egyenlő nálam az azonnali elélvezéssel.
2021. febr. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Jó.

2021. febr. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam (értelemszerűen nő vagyok), és nagyon szereti a párom, csak szegénynek megnehezítem a dolgát:). Nőként én imádom, hogy rászorítok aztán lüktet a f@rka egy hatalmasat.
2021. febr. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet érezni a punci szorítát, és nekem kellemes érzés. Még nagyon erős puncival nem volt dolgom, de valószínű hamarabb élveznék el ha kicsit erősebben vagy hosszabb ideig rászorítana farkamra.
2021. febr. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!