Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy férfi elélvez az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi elélvez az orális (vagy behatolásos) szextől, attól még gondolhatja úgy, hogy a partnere nem egy istennő az ágyban?

Figyelt kérdés

Itt inkább az orális szexre gondolok, abban sajnos azt hiszem, hogy verhető vagyok, viszont a partneremet sikerült elélveztetnem, de nem mertem feltenni neki a kérdést, hogy tényleg élvezte-e vagy elég bénácska voltam, de mivel férfi, ezért könnyebben el tud menni.


Erre lennék kíváncsi, hogy csak a jó orális szextől tudtok elmenni, vagy a 'szódával elmegy' kategóriának is van eredménye nálatok? Vagy hogyan gondolkodtok erről?



2021. febr. 3. 19:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2021. febr. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát én elég átlagnak mondom magam ilyen téren, és én szopásnál csak akkor tudok elmenni ha jó. Úgyhogy szerintem ne aggódj.
2021. febr. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én attól is el tudok menni, ha a levegőt dugom... de tényleg.

Nagyon nehéz.

Egy nő szájában is erőlködni kell, de nyilván nem annyira, mintha semmilyen mechanikai ingerlést nem kapnék.

Azt viszont el tudom képzelni, hogy lesz majd olyan párom, aki ösztönösen tudja, hogy hol ingerelje a nyelvével ahhoz, hogy akaratom ellenére elélvezzek tőle és ne kelljen erőlködni és feszíteni.

2021. febr. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem hogy ez jó. Kölcsönös az jó lenne

De nincsen.

2021. febr. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, a két dolog nem függ össze többnyire. Volt már olyan szexben részem, hogy bár elmentem az éjszaka többször is, de a dolog nem maradt meg bennem. Részint a lány hozzáállása, vagy annak a hiánya miatt inkább. Tudod, amikor se a technika, sem pedig a vágy nincs meg. Na az, ááá, nem is érdemes erről beszélni.
2021. febr. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"de nem mertem feltenni neki a kérdést, hogy tényleg élvezte-e"


Igazából a jó szexpartner legalapvetőbb ismérve, hogy kommunikál.

Nyugodtan meg lehet kérdezni, hogy mi, hogyan esik jól neki.

2021. febr. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
6os vagy próbálgat dolgokat és ha megtalálja mi a jó neki azt csinálja.nem kell kérdezni ha kitapasztalatod mi a jó neki.
2021. febr. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem csináltad nagy rosszul, mert akkor nem is tudott volna elmenni.
2021. febr. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Pécs-pécs ***** válasza:
Érezheti úgy hogy nem istennő, akkor meg végkép ha férfit sikerült megdugnia. :D
2021. febr. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!