Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan találhatnék nőt, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhatnék nőt, aki tanítana?

Figyelt kérdés

Soha nem szexeltem még, sőt még csók sem volt. És tapasztalatokat szeretnék.


21F



2021. febr. 7. 01:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Ismerkedni próbáltál már? Általában ez az első lépés, ha az ember csókot és szexet is akar.
2021. febr. 7. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem rég jöttem haza. Még nem ismerkedtem. De nyitott vagyok rá. De gondolom nulla tapasztalat nem túl imponáló és már nagyon szeretném csinálni!
2021. febr. 7. 02:00
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
Rosszlanyokon találsz nőt erre.
2021. febr. 7. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Tudod, a szrelem, meg a szexualitás nem egy OKJ-s szakma, hogy tanítani kéne.
2021. febr. 7. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%

Egyetértek! Nincs ebben semmi trükk, egyszerűen ismerkedni kell!

Beszélgettél már emberekkel? Akkor már ismered is az első lépést!


Volt egy mesterem, mindig azt mondta a sopánkodó fiatal srácoknak:

Nem tudsz ismerkedni? Olyan nincs! Van rá fél órád? Akkor kimész a Blahára. Megszólítasz (nem leszólítasz) 100 nőt. Nem fiam, nem egyszerre! Nem koncertet adsz! Egymás után! Egyszerű szöveggel kezded. Megtudná-e mondani, miként jutsz el a ... mondjuk a Parlamenthez, a Gellért szálóhoz, stb.? Beszélgetésbe elegyedsz avval, aki hajlandóságot mutat. Szinte bármiről. Nem a szexről, nem arról, hogy milyen szép, nem is arról, hogy kanos vagy! 100 nőből legalább 20 beszélgetni fog veled. Ebből a 20-ból legalább 7 - 10 hajlani fog, hogy elmenjen veled randizni, legalább 5 valóban meg is jelenik a megbeszélt találkozón. Ebből a 5 nőből legalább 1 - 2 le is fekszik veled.

Ez valóban így működik, annyi különbséggel, hogy a legtöbb férfi, aki vadászik, 100 nőt néhány hónap alatt szólítja meg. Nem csak a Blahán, hanem bárhol a hétköznapokban. Közértben, más üzletben beszélget az eladónővel, patikussal, postáskisasszonnyal. Vált pár szót a tömegközlekedésen, az orvosi rendelőben, az iskolában (ha jár), az edzésen, stb. Van trükk a dologban! Nyitott szemmel, füllel, aggyal, szívvel és lélekkel kell járni!

Gyakorlat teszi a mestert! Idővel megtanulod venni a jeleket!

2021. febr. 7. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%
4-es! Mekkora marhaságot mondtál! Az életben mindent meg kell tanulni! Az udvarlást, a romantikát, a kommunikációt, még a szexualitást is! Beszélgetéssel, olvasva, filmeket nézve, akár még tanfolyamon is.
2021. febr. 7. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne agyalj a tapasztalat hiányán, ez olyan dolog amit csak akkor szerezhetsz meg, ha nekiesel a dolognak. Az ismerkedés nem olyan nagy szám, legalábbis egy bizonyos szinten.

Mivel te nem a házasságot/családot tervezel, a rád vonatkozó rész nem bonyolult. A baj az hogy a pandémia alaposan leszűkíti a lehetőségeket az ismerkedésre, így vagy marad a kolléga által már említett csajos oldal, vagy esetleg valamiféle randi app. Viszont itt lehet gond hogy szűz vagy. Akkor meg irány vissza a rosszlányok. Áááá kiégtem :D talán lesz olyan aki érdemben segíteni tud, a legjobbakat neked!

2021. febr. 7. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%
rosszlanyok.hu
2021. febr. 7. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem muszáj hirdetni magad azzal, hogy nincs tapasztalatod. Nincs a homlokodra írva. A többit leírták előttem
2021. febr. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Első lépés, olvasd el a Káma Szutrát!
2021. febr. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!