Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol társalgópartnert hogyan...

Angol társalgópartnert hogyan találhatnék? Igazából olyan megoldás érdekelne, hogy én tanítom magyarul, ő angolul engem. Nem szeretnék fizetni érte, viszont szívesen tanítanám magyarra.

Figyelt kérdés
Nyaralás alatt vettem észre (Olaszország), hogy ha muszáj beszélni, akkor azért megyeget. Ezer éve nem beszéltem angolul, illetve soha, csak tanították a nyelvtant. Ugyebár a magyar oktatás nem beszédcentrikus, én meg már közel 40 éves vagyok. Szóval tudtok olyan oldalt, ahol ilyen emberre találnék? Vagy van egyéb ötletetek? A lényeg az lenne, hogy mindketten meg merjünk szólalni végül a másik nyelvén. :) Ja, és persze Budapesten éljen a személyes találkozás miatt vagy Skype is jó végülis, ha más a szitu. :)

2017. júl. 28. 16:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Hellotalk alkalmazás, teljesen ingyenes:)
2017. júl. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

iTalki.com

ConversationExchange.com

2017. júl. 29. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!