Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért olyan esetlen még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan esetlen még néhány 30 körüli férfi is a szexben?

Figyelt kérdés
2021. febr. 7. 08:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%

Nem volt sok kapcsolata, félénk, komplexusai vannak.

Mindenki nem tudhat mindent.


Van aki 20 éves jogsival se tud parkolni, olyan ez is.

2021. febr. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 mantis religiosa ***** válasza:
97%
Nincs két egyforma vágyakkal rendelkező nő,ezért bizonytalan. Nem ismeritek egymást eléggé, nem akar elsőre rossz benyomást tenni.
2021. febr. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Én ezt a kérdést nem szűkíteném le a férfiakra. Rengeteg 30-as nő is ugyanilyen esetlen. A válasz mindkét esetben a tapasztalatlanság. Csak míg férfiaknál jellemzően azért, mert vagy sikertelenek voltak vagy csak 1-2 hosszú kapcsolatuk volt, amiből csak annak az 1-2 nőnek a vágyait ismerték meg, addig a nőknél azért, mert fiatalon szinte elég volt a puszta jelenlétük ahhoz, hogy a partnernek is jó legyen a szex, 30 felett pedig már nekik is mutatni kellene valamit.
2021. febr. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
98%
Amiért akár egy harmincas évei vége felé járó nő is esetlen lehet. Amiért egy többgyerekes anyuka is esetlen lehet. Csak fekszenek, mint egy darab fa.
2021. febr. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%
Mert egy mai férfinak majdhogynem vért kell izzadnia ahhoz hogy egyáltalán lefeküdjön vele valaki. Nem épp a legoptimálisabb helyzet a tapasztalatszerzésre. Inkább segíts neki, gyengéden vezesd rá hogy mi a jó neked.
2021. febr. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Hát még én milyen esetlen lennék 45 évesen mivel szharok az egészre.
2021. márc. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
Mert ti nők olyan tökéletesek vagytok, és ilyen csúcsszuper tökéletes lényeknek mint ti nem tud minden férfi megfelelni. Csak kár hogy sok nő még 30 felett se tud szopni és lovagolni.
2021. márc. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%
Mert minden no a magas jokepu izmos pasikkal van. A nok megtehetik hogy szelektalnak, es aki kevesbe nez ki jol, annak a szexualis elete is olyan hogy hebe hoba. Es emiatt tapasztalatlanok akik atlagos kinezetuek.
2021. márc. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8!

Ez így működik egy keresztény országban ahol a nőket ajnározzák és mint látjuk ennek ez lett az eredménye, viszont az iszlámban fordítva működik.

Remélem hamar eliszlámosodunk.

2021. márc. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
, ne röhögtess, Magyarország mint keresztény ország? vihihi, hát ugye az ereszcsatornás meg a jahtos bulis naagy-nagy keresztény! Én pedig remélem hogy nem iszlámosodunk el, mert az iszlám sem egységes de ezt talán te is tudod. A kérdésre az a válaszom hogy néha a bizonytalanság pont az odafigyelésből adódik, a párommal mikor összejöttünk rég nem voltam senkivel és nem is terveztem kapcsolatot és úgy voltam hogy na én megmutatom aztán, aztán később mesélte hogy örült hogy eltellt pár hónap és nem azt érezte rajtam hogy bizonyítani akarok mert jó volt neki úgy is de később inkább az érzelem is jobban látszódott. Én inkább elviselek egy "esetlen" nőt szexuálisan mint olyat aki magát "vadmacskának" mondja aztán szinte erőszakos, orál közben fogaz és ha lovagol azt hiszi hogy rodeón van, és nyalásnál meg szinte lenyomja a fejem a combjai közé..
2021. ápr. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!