Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért olyan fontos téma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan fontos téma néhány nőnek, hogy milyen jó a férfi a szexben?

Figyelt kérdés
Az eddigiek alapján azt kell mondanom, ezt már előre lehet szinte tudni. Nem attól függ melyik férfi szűz és melyik nem. Ha egyedül él általában és mellette az látható, hogy nem népszerű a nőknél, akkor szinte semmit sem fog tudni a szexről és alig 2 perc alatt elélvez. Aki esetleg többet szexel, tudhat többet, legalább hogy mi mi ott alul. Amelyik férfi kapcsolatban élt olyan szempontból előnyösebb, hogy maga a szex folyamatát ismeri. Egyébként pedig a férfiaknak tényleg érdemes gyakran szexelniük, mert elég sok idő és alkalom kell ahhoz, hogy belejöjjenek.
2019. márc. 17. 08:39
 1/8 hájaaa ***** válasza:
55%
Majd te is rájössz, mikor szexelsz egy olyan nővel aki nem túl ügyes, és alig tudsz elmenni, vagy alig várod h vége legyen...
2019. márc. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Én csak szexet keresek, sajnos kevés férfi van aki szintén csak szexet keres :( 25 L
2019. márc. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
#2 Ezt te sem gondolod komolyan.
2019. márc. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt egy férfi írta és egyfajta propaganda, hogy szuper ha összevissza kefél.


Ugyanakkor meg aki fűvel fával annak nem lesz az egész egy annyira fontos és intenzív dolog, mint aki csak azzal, akihez igazán vonzódik.

2019. márc. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem fontos.. ha valakivel szar megmondom, h váltsunk pózt vagy átveszem az irányítást. Nem vagyok életképtelen, nem vagyok tehetetlen, hogy egy szar dolognak csak a végét várjam és elviseljem azt.

Másrészt ami a Julcsikànak a nagyon jó mi a garancia, hogy nálam is? Amit Pannika imád és én nem akkor mi van? A szex nem egy előre betanulható cselekvés. Mert mindenki más, másmilyen a nemi szerve, mást szeret, mások az igények, más az erogén zóna.. most oké, hogy nagy vonalakban a folyamat ugyanaz. Beteszi kiveszi, nyali fali meg egyebek. 😂 Ezt ki kell tapasztalni minden egyes partnernél, ha meg szar ki kéne nyitni a szánkat vagy cselekedni. Vagy az már komoly kihívás? B@“”ni tudunk kommunikálni nem?

2019. márc. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%

"Miért olyan fontos téma néhány nőnek, hogy milyen jó a férfi a szexben?"


Talán azért, mert ők is élvezni szeretnék a szexet. xD

2019. márc. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség. Egyrészt kb fél évente, ha összejön, mert nem nézek ki jól, mégis alig bírok elmenni, néha egy óra alatt sem, vagy egyáltalán, többször magamnak kellett befejezni utána, mert a lány mondta, hogy már nem bír ki ennél többet. Másrészt van, akivel osszepasszolsz, van, akivel totál nem. Előfordult lány, aki szinte sorozatosan élvezett a farkamon és bár alkalmi volt, de azóta is haverok vagyunk és rendszeresen mondja, hogy velem volt a legjobb valaha. Ugyanakkor előfordult az is, hogy egy lány konkrétan végig szenvedett es unta magát, aztán inkább kiverte, csak legyünk már túl rajta, mert abszolút nem éreztem rá, hogy ő hogy szereti. De olyan is volt, hogy nekem volt borzasztó egy lánnyal, aki kiterült, mint egy döglött hal és nem volt hajlandó előjátékra, de nekem úgy fel sem állt rendesen. Nem minden ember ugyanolyan és nem mindenki ugyanúgy szereti.
2019. márc. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Másrészt, ahogy ötös is írja, a jó szex alapja a kommunikáció. Mindenkinek más a jó, akármennyire vagy tapasztalt, elsőre nem fogod tudni, mert nem érzed a partner helyett. Legyünk már annyira felnőttek, hogy megbeszéljük.
2019. márc. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!