Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szüzesség elvesztése?!F

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüzesség elvesztése?!F

Figyelt kérdés
Sziasztok mielőtt csomó privátot kapnék, férfi vagyok nem nő!Sajnos eddig csak orális kalandom volt,24 leszek, normális,kedves,átlagos pasi vagyok. Több lehetőségem is lett volna hogy szexeljek de mindig vissza mondtam,mivel féltem hogy nincs tapasztalatom. Így utólag bánnom hogy nem éltem a lehetőséggel.Gondolkodtam prostin de nagyon félek, hogy elkapok valami betegséget mivel szeretnék nyalni,illetve gumi nelkül szopást kérni. Meg a másik ha kifizetem az egy órát, 5perc alatt elmegyek akkor ennyi volt? Szóval így nehéz számomra az ismerkedés,sok mindenbe levagyok maradva úgy érzem:/Szerintetek érdemes elmennem prostihoz? Hátha több önbizalmam lenne utána? Köszönöm szépen a normális válaszokat!

2021. febr. 7. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor lesz több önbizalmad, ha egyszer majd azt fogod érezni, hogy szeret téged egy nő. Hogy kellesz neki, nemcsak testileg, hanem lelkileg is.

A fizetős tapasztalatszerzésre való, valós érzelmeket nem fog táplálni irányodba, legfeljebb mímel valamit.

2021. febr. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
A fizetős akkor jó hogy ha MÁR nem kellesz a csajoknak!
2021. febr. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%

Hát itt legalább három dolog vegyítődik a kérdésedben, vegyük sorjában őket.

1) Volt már petting - na akkor már megvan a "képesség" hogy tudd hogy is kell csajozni, mármint kommunikálni, ismerkedni, udvarolni. Csináld ugyanúgy ahogy anno azzal a lánnyal, csak most vidd végig is az utat.

2) Képzeld el nekünk sem volt tapasztalatunk amikor elveszítettük, sőt senkinek sem, mert ugyebár mindenki volt szűz. Ha szeret valaki akkor amúgy nem érdekli, csak az hogy vele milyen vagy.

3) A prosti örül neki ha 5 perc alatt eldurransz. Ha félórásra max. egy élvezésre fizettél be akkor vége a műveletnek. Ha egy órásra akkor még rázogathatod ott egy 40 percig, vagy ha feláll akkor 2. menet, vagy csak beszélgethetsz - kifizetted az időt (ettől még 45-kor szólni fog úgy igyekezz hogy egészre jön a következő kuncsaft - akár jön, akár nem, mert az egy óra az szinte soha nem nettó egy óra).

2021. febr. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell félni semmitől egyszerűen enged el magad és éld és élvezd az életed 21/L
2021. febr. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt szerintem túlgondolod. Keress egy kapcsolatot, hagyd, hogy történjenek a dolgok, és ne stresszelj.


Egyszer mindenki átesik rajta, és egy új kapcsolatban mindenki elsőre kicsit tétova amúgy is, aztán összecsiszolódnqk, ha figyelsz a partneredre, később jobb lesz.

2021. febr. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
92%

Ne add fel, ês ne menj prostihoz, undorító és nagyon igénytelen dolog. Már csak a nemi bajok miatt is ( egy óvszer se nyújt 100%-os védelmet)

Randizz, ismerkedj, legyél szerelmes és azzal a nővel veszítsd el a szüzességed. Sokkal jobb, minőségibb élmény lesz!

2021. márc. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!