Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, a jó orálhoz hozzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, a jó orálhoz hozzá tartozik a herék, herék alatt és a fenék orális izgatása is? Aki szereti szőrtelen ez a terület vagy szőrösen hagyjátok?

Figyelt kérdés
2021. febr. 7. 18:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
En nem szeretem, ha a zacsimmal foglalkoznak, elegge erzekeny (nincs egeszsegugyi gond). A fenek izgatasa meg maradjon az en dolgom. 23f
2021. febr. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Pasim se szereti, ha kényeztetem a heréit, mert neki is nagyon érzékeny. A fenekét se engedi, nem is vágyik rá, undorítónak tartja. Pedig ő ki szokta nyalni az enyémet.
2021. febr. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

2

Nem te vagy a csajom?

2021. febr. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A párom erősen szívogatta a heréimet, azt hittem, letépi őket. Kértem, hogy ne csinálja. Egyszer nyalogatta a fenekemet, akkor jó volt, de erősen spivves voltam. Józanul gátlásos vagyok ahhoz, hogy a fenekemet nyalják :)
2021. febr. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok. 3-as, lehet, hogy pont te vagy a pasim, mrt ő is szokott ezen az oldalon ólálkodni.
2021. febr. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%

Igen, herék szopogatása, bekapása, gyengéd morzsolása, orral történő simizése is csodás.

Elõször csak elkezded kéz nélkül csókolgatni lágyan a farkam körül a lágy részt. Apró csókokat lehelsz rá, a combbelsõmre is. Utána a még fel nem húzott bõr körül gyengéden körzöl a nyelveddel kicsit. Puszilgatni kezded a szerszámomat, ami látványosan elkezd dagadni ettõl. Amikor felcsúzik a bõr rajta, bekapod a makkomat és lassan körzöl körülötte a nyelveddel de úgy, hogy a fitymafékemet is nyalogatod, csikized nyelvvel, sõt, szeretem, ha ujjbeggyel is masszírozzák a féket. Végighúzod hosszában alulról felfelé a péniszemet a nyelved hegyével, miközben a kezeddel masszírozgatod, gyengéden morzsolgatod a heréimet. Amikor felértél a makkhoz, bekapod és továbbra is körzöl körülötte, nyalogatod, meg is szívogatod kicsit, majd jobban mélyebbre kapod a péniszemet elõször egyik, majd másik oldalához a szájüregednek, hogy érezzem a melegségét és puhaságát annak. Picit ráfogok a fejedre és dugni kezdem a szádat.

Majd nagyokat nyalintasz alulról felfelé a makkomnál, szopod egyre keményebben és közben verheted is. A lényeg, hogy ne mindig fogj rá kézzel, legyen kéz nélküli rész is benne illetve amikor ráfogsz, akkor térj át rövid idõre a száddal a heréimre: szívogasd õket, kapd be, szopogasd, miközben vered a brét. Legyen változatos a stílusod, de amikor rázendítesz keményebben, akkor már ne változtass a ritmuson, mert kizökkenek. Olyankor csapasd vadul, monoton módon, hogy a végén telelõhessem a szádat vagy az arcodat, ahová engeded. F

2021. febr. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

6

De rohadt sok idod van neked. :D

2021. febr. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
igen,enyem kopasz lejet ujjazni ,nyalni,jo nagyot elvezek
2021. febr. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem tartozik hozzá, de ha csinálják (ha JÓL csinálják) akkor nem tiltakozom :) Annyit tennék hozzá, hogy a herék iszonyt érzékenyek nyomásra, kb. mint a fürjtojások, ha túltolják akkor az kellemetlen, fájdalmas mintsem kellemes érzés.
2021. febr. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az én heréimet senki nem veszi a szájába. Kézzel finoman, érzèkien lehet velük meg a rajtuk lévő szőrzeten babrálni, az nagyon izgató.


Nagyon szőrös a zacskóm is és a fenekem is, nem borotválom.

2021. febr. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!