Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek mennyi idő után halvány...

Nektek mennyi idő után halványodott a szőrötök gyanta használatnál? Ti mennyi ideig hagyjátok nőni a szőrt a lábatokon?

Figyelt kérdés
Nekem már másfél hét után is elég csúnya és fekete de még nem elég hosszú hogy kiszedjem. Még az is a problémám hogy nem egyenletesen nő a szőr a lábamon így még nehezebb szőrteleníteni. Milyen módszer van arra hogy egyenletesen nőjön a szőr?

2014. jan. 18. 14:32
 1/6 A kérdező kommentje:
Suliba járok ahol van tesi óra és úszás is így nemigazán tudom azt megtenni, hogy egy másfél hónapig ne szőrtelenítsek.
2014. jan. 18. 14:36
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én havonta 1x gyantáztattam,de nekem olyan 10 nap után már elkezdett kinőni,persze nem egyszerre.Nekem rengeteg a szőr a lábamon,erős,fekete és mire oda jutottam,hogy mehetek gyantára volt ami már 1 cm volt,és olyan is ami akkor kezdett el nőni,de a lényeg,hogy a hónap felét szőrös lábbal kellett töltenem. Mindig cikiztek tesin vagy úszáson.
2014. jan. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Évekbe telik még ritkulni kezd.Nem nől egyenletesen én a gyanta után át szoktam epilálni is.
2014. jan. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Ez esetben vegyél egy epillátort. Azzal a kisebb szálakat is ki lehet szedni és magadnak csinálod akkor amikor akarod. Egy jobb-középkategóriás ilyen 20-30 ezer között van de sokáig használhatod szóval visszahozza az árát.
2014. jan. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
Én fiú vagyok, és négy hetente tudnám gyantázni a lábam, ennyi idő kell neki, hogy megnőjön akkorára, hogy a gyanta kiszedje. Pont emiatt, legtöbbször inkább epilálom, mert az a kisebbeket is kiszedi, így három hetente szoktam epilálni. Amúgy gyantázás, vagy epilálás után kb. másfél hét múlva kezdenek ez első szőrök kibújni, szóval nekem is minimum 1,5 hetet kell szőrös lábbal mászkálni. Viszont szerencsés vagyok, hogy nálunk nem elvárt a lábszőrtelenítés, így akkor sem szólnak meg ha szőrös lábbal megyek ki az utcára. Magam miatt szőrtelenítek, mert kényelmesebb, komfortosabb érzés így, meg jobban is néz ki. :)
2014. jan. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hú legalább már tudom hogy nem vagyok egyedül ezzel a problémával és az epilálást pedig már próbáltam de ott is ezt tapasztaltam sőt attól még durva szőrbenövéseim is keletkeztek szóval epilátor használat kizárt.
2014. jan. 19. 00:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!