Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom szerint egyre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szerint egyre jobban tágul a puncim, egyre rosszabb a szex. Mit ne mondjak, nagyon elkeseredtem. Mitől lehet ez? Mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
2021. febr. 8. 00:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem a barátod 1 büdös köcsög. 🤷‍♂️

Nem tágulsz te, ő a spagetti f.aszu.

F

2021. febr. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
73%
Intimtorna vagy vegyél gésagolyókat.
2021. febr. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
98%

Mitől van? Attól hogy megtanultad egyre jobban elengedni magad és e miatt hamarabb ellazítod a hüvelyizmaid, jobban tágul. Teljesen normális jelenség, nem a d.gástól tágult ki.

"Gratulálok" a pasidnak, pont sok sikerült az önbecsülésedbe, önbizalmadatba egy jó nagyot rúgnia, hogy ha eddig élvezted a szexet most jó kis komplexusaid legyenek.

Intimtorna, Kegel-gyakorlatok, viszont ha rám hallgatsz ezt már nem az önző, gyerekes, tapintatlan kis pöts pasid kedvéért teszed meg. Mert aki ebben belédmar az majd másban is fog. Ne mond hogy én nem szóltam.

2021. febr. 8. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%
Az előző válaszolónak teljesen igaza van!!!
2021. febr. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
83%
Keress egy FÉRFIT, ne egy marokmatyis kis gyökeret!
2021. febr. 8. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
28%

Hiába próbálják védeni a mundér becsületét itt a nők, ilyen akkor is van! Én is ezt tapasztalom, az én párom is tágabb lett az évek alatt. Több nőnél is tapasztaltam ezt. Persze biztos van aki nem tágul ki, de nem ez a jellemző. Az intimtorna jó ötlet.

Ui:lehet bátran lepontozni😃

2021. febr. 8. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%
Dobd ki azt a fiút és keress egy férfit, aki nem megaláz meg hülyeségeket beszél.
2021. febr. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
25%
Hány évesek vagytok?
2021. febr. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
86%

#6, kábé biztos vagyok benne, hogy kizárólag férfiak válaszoltak!!

Sajnos neked is vékony a farkad, ezzel nem tudsz mit csinálni. Ha nem a nőtől várod a megoldást, jobban jársz. Van neked nyelved, szád.

2021. febr. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
83%

Mekkora a farka? Erre azért kíváncsi lennék.

Egy csomó póz van amiben majd szétszaggat párom 14 centis farka. Talán neki sem ártana kicsit leleményesnek lenni.

De amilyen kedves veled erőszakoljon meg, akkor tuti jó szűk leszel, és neki legalább jó lesz. Bunkó pöcs a párod...

2021. febr. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!