Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van kulonbseg p*nci es p*nci...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van kulonbseg p*nci es p*nci kozott? Vaginalisan. Ahogy a pasik erzik a farkukkal. Hogy van jobb ill rosszabb nuni. Ill az a kategoria mint "aranyp*nci" letezik?

Figyelt kérdés
2020. nov. 27. 08:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy van különbség. Egyáltalán nem egyforma. Bár nincs olyan túl sok tapasztalatom.
2020. nov. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Különbség lehet. Arany nincs. Mindebkinek más jó
2020. nov. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%
Bizony van. A farkam úgy 20 éve ugyanis nem sokat változott, de a puncik, amikben azóta vendégeskedett, nagyon eltérő élményt nyújtottak. Persze a punci gazdájának hozzáállása, személyisége is fontos tényező.
2020. nov. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
46%
Van.
2020. nov. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%
Persze, legalább annyira különböznek, mint a péniszek, csak erről nem beszélünk ennyit. Punci között is van nagyon szűk, ami eszméletlenül szorít, nagyon tág, amiből nem érzel semmit, nedvesebb, szárazabb, de olyan is van, hogy egyik puhább, kellemesebb belülről, mint a másik. Sok véleményt olvastam arról, hogy a lányok tudják kontrollálni a hüvelyüket, ráfeszíteni, stb, de ezt több lány is megerősítette nekem, hogy téves infó, azért nem ilyen egyszerű ez.
2020. nov. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Ha így kérdezed, akkor csak a szűk és tág fogalmak szerint van különbség.

(az más kérdés, hogy kinézetre sok különbség van, és a használója tud még nagy különbséget adni neki)

2020. nov. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Természetesen ahány csaj annyi punci, és habár vannak hasonlóak mégis mindeggyik más!

épp agogy nálunk férfiaknál, mindenkinek más a farka v

2020. nov. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Regen eszembe se jutott volna, hogy kulonbseg van. Csak ugye egyre tobb velemenyt hallottam aztan szepen lassan leesett, hogy bizony van. De ez a rafesziteses dolog csajsziknal, szerintem letezik. Es pasik erzik ezt
2020. nov. 27. 10:32
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Hú ezt telibe trafàltad. Óriási különbségek vannak.

Feszessèg, mèlység, illat, íz. Ahogy tud bánni vele a gazdàja, volt olyan hogy ellazult, csak akkor szorított amikor elêlvezett. Volt hogy úgy tudta mosgatni a hüvelyi izmait mintha kézzel szorítgatta volna. Volt akinek nem tetszett az íze, illata emiatt szakítottunk. A mostanitól bevadulok, elvesztem a fejem.

Fontos tènyező a gazdàja, mennyire szexi és vadóc.

2020. nov. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
A kerdeshez erdemben nem tudok hozzaszolni, de biztosra mondom h en (es sokan masok) siman ra tudnak szoritani szex kozben is.
2020. nov. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!