Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik, akiknek nagyon vekony...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, akiknek nagyon vekony baratnojuk van/volt! Meg szokott ez fordulni a fejetekben?

Figyelt kérdés

Nem fordult mar meg a fejetekben a kapcsolat soran valamikor, hogy jo lenne szexelni egy nagyobb feneku, kicsit combosabb, formasabb csajjal?

Ne ertsetek felre, nem azt akarom mondani eloszor is, hogy a nagyon vekony lanyok nem lehetnek szexik.


2021. febr. 8. 19:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
Soha fel nem merült. 35F
2021. febr. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%

170 cm, 45 kg a barátnőm, szóval nádszál.

Voltam elég sok combos, faros, bögyös lánnyal, és számomra sokkal jobb a szex vele (ill hozzá hasonlóan vékony lányokkal), sokkal mozgékonyabb és jobban is kívánja mint a legtöbb lány.


Az, hogy általánosságban vonz-e mások megdugása, az más kérdés.:D

2021. febr. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
Mindenkinek van egy zsánere. Aki nonstop vékony csajokat húzogat azoknak nem kell húsosabb csaj. Max hogy jól kinevesse szegényt... Egyébként a vékony csajok szerintem nagyon rondák. Szeretem ha van egy csajon mit fogni. És nem igaz hogy a vékony lányok többet kívánják a szexet. Van olyan molett csaj ismerősöm aki mellett én nem bírom. Nem súlyfüggő ki mennyire "kancás".
2021. febr. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
28%
Igen, természetesen gondolkoztam már ilyeneken is.
2021. febr. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%

#3

2-es vagyok. Tapasztalataim alapján nincs összefüggés a súly és a kívánósság között. Mondom, a párom vékony és kb. napi 2x kívánja két héten át a ciklusa első felében. Lépten nyomon rám mászik, ami irtó cuki mert tényleg nagyon vékony és könnyű.:D

Volt már husisabb lány is az életemben aki ennyire kivánta. Volt husis aki ritkán. És volt vékony is aki ritkán. Szerintem nem függ össze.

2021. febr. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
25%
#5: Sajnos ez nem csak a gyakorira igaz, hanem általánosságban is.
2021. febr. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%
Én is voltam már mindenféle testalkatú csajjal, de a vékonyabbakkal jobb a szex, mert ők jobban izgatnak, mert nekem azok a vonzó nőies alkatok. A volt barátnőm 165/45 kg. Tökéletes teste van. Ilyeneket keresek ha lehet! Nekem nem kell a nagy segg, és a nagy csöcsök sem.
2021. febr. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Ugy latom sokan felreertettek. Nagyobb fenek es comb mellett lehet valaki vekony. 60 kilo korulire gondoltam.

Nem is ertem, ha valakinek van segge=dagadt?? Attol lehet formas izmos es full lapos hasa

2021. febr. 8. 19:58
 9/13 anonim ***** válasza:
19%
nekem alapból a nagy segg tetszik, de elfogadtam volna vékonyabb lányt is, lehet ugyanúgy vonzó, bár szerintem hiányozna a husis segg
2021. febr. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
34%
Kép? 8. voltam
2021. febr. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!