Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Veszélyes lehet a hétköznapi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veszélyes lehet a hétköznapi nemi életre az ha valaki csakis prostival szexelt előtte? Vajon ha valaki sikertelen férfiként a prostizást választja, majd mégis talál párt vagy partnert, akkor ezután képes lehet az illető a normális nemi életre?

Figyelt kérdés

Arra gondolok hogy prostinál az "előjáték" felszopást jelent, ez az általános mód a felizgatásra.

De "amatőr" szexhelyzetben (előjáték szopás nélkül) is képes felizgulni egy olyan férfi aki azelőtt csak prostik kezei között járt?

Lehetséges egyáltalán kigyógyulni ebből az amúgy nyomorult szexuális depresszióból ami a sikertelenségből fakad?

Ennek tisztázása jó okot adna nekem a társkeresési remények teljes megsemmisítésére, köszönöm a megértést! 28/f



2021. febr. 9. 16:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
58%
ok incel
2021. febr. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
93%
Igen ki tudsz "gyógyulni", de neked nem gyógyulni kellene hanem fejlődni... Egy partnerrel teljesen más lesz a szex, mint prostival. Utóbbit a pénz izgatja fel, előbbit a partner, a férfi.
2021. febr. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Nem lesz nekem semmilyen más partnerem sem 2-es!

Nem fejlődni szeretnék, hanem tudni azt hogy mire számíthatnék egy kapcsolatban, ha valaha is lenne.

Tehát olyanok válaszai érdekelnek akik hasonló helyzetben szembesültek az "amatőr" szexel először, és korábban voltak prostival többször is.

2021. febr. 9. 18:05
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
#3-as a prostinak nem túl sok köze lesz ahhoz hogy milyen a fogalmazásoddal élve "amatőr" szex. Az egy lelketlen, iparos munka nem több. Fizetsz, megdughatod, nem kell hozzá sem vágyfelkeltés, sem szimpátia, sem semmi csak pénz. A prosti is úgy áll hozzá, fizess és végezz mielőbb.
2021. febr. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

A kérdésre eddig senki sem próbált válaszolni!

Kérek szépen mindenkit hogy akinek válaszolni támad kedve, az legalább próbáljon meg a kérdésre válaszolni, és ne random észt osztani vagy tanácsot.

Köszönöm!

2021. febr. 9. 21:54
 6/23 anonim ***** válasza:
Én nem észt osztok. Ezt, ha lesz női, ne mondd el soha. Én sem szeretnék ilyet hallani, pedig nem vagyok prűd jégseggű.
2021. febr. 10. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Kösz a tanácsot 6#

De még mindig nem a kérdésre válaszoltál

Bár nőként talán nem is tudnál rá válaszolni

2021. febr. 10. 15:51
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik a lány, akkor hozzád sem kell érnie, és állni fog, és lehet első alkalommal sokáig nem is fogod bírni.
2021. febr. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm 8# az első választ a kérdésre!

Az a helyzet hogy nincs valódi impotencia problémám, viszont mégis kétségeim vannak magammal szemben. Az hogy meddig bírom hagyjuk is mert mellékes, ha összejön akkor bírom ameddig kell.

Viszont az a kérdés hogy egy átlagos csaj puszta meztelenségétől, vagy ha attól nem akkor a csókja és simogatása révén felállna-e? Mennyire emeli az ingerküszöböt fel a prosti és van-e annak káros hatása?

2021. febr. 11. 13:11
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Milyen kinézetű prostihoz jársz, vagy kihez? Kiváncsi elnnék, hogyan néz ki.


Szerintem, ha rá vagy gerjedve, akkor biztosan fel foh állni.

2021. febr. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!