Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Veszélyes lehet a hétköznapi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veszélyes lehet a hétköznapi nemi életre az ha valaki csakis prostival szexelt előtte? Vajon ha valaki sikertelen férfiként a prostizást választja, majd mégis talál párt vagy partnert, akkor ezután képes lehet az illető a normális nemi életre?

Figyelt kérdés

Arra gondolok hogy prostinál az "előjáték" felszopást jelent, ez az általános mód a felizgatásra.

De "amatőr" szexhelyzetben (előjáték szopás nélkül) is képes felizgulni egy olyan férfi aki azelőtt csak prostik kezei között járt?

Lehetséges egyáltalán kigyógyulni ebből az amúgy nyomorult szexuális depresszióból ami a sikertelenségből fakad?

Ennek tisztázása jó okot adna nekem a társkeresési remények teljes megsemmisítésére, köszönöm a megértést! 28/f



2021. febr. 9. 16:35
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Csinos vékony, többnyire aranyos és kedves csajok. Jópárnál voltam már, ahány prosti annyi féle nő.

Én csak arra gondoltam hogy ha mással lenne szex, talán egyszerűen lefagynék, mivel ismeretlen a helyzet, nem lennék "harcra kész". Vagy magától szokott ez alakulni? Hogy szokott ez menni föleg első alkalmakkor?

2021. febr. 11. 18:21
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

hát szerintem nyilván megismerkedtek alapból nem 2 idegen ember akar szexelni. Annyiban lesz más hogy neked is kell úgymond dolgozni sőt ki akarod majd elégíteni nyalás új stb amit prostinál nem hiszem hogy csináltál legalább is nyalást na és a csók egy meghatározó dolog lesz előő játék ként is ezt sem hiszem hogy prostinál csináltad elvileg ők nem engednék de szerintem te se szívesen csókolgatnád.


Szerintem sokkal jobb lesz már maga a tudat hogy téged szeret akar a párod szerintem megdobja az egészet.


Egyébként hasonló cipőben járok 24 vagyok nem egy Adonisz sőt van rajtam fölösleg is félénk vissza húzódó a nőkkel meg iszonyatosan béna eddig csak prostival voltam félig meddig meg bántam mert az motoszkál bennem mi van ha elkaptam valamit.


Te a fertőzés témát hogy kezeld el mész teszteltetni vagy mi?

Remélem nem gond hogy én is kérdezek

2021. febr. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Amiket írsz 12# azt én mind csináltam, mert szeretem és engedni szokták.

Csókot sokan nem engedik, teljesen érthető miért nem, mégis prostival sikerült először csókolózni is, jó élmény volt. Csak az anált nem próbáltam még, nem érdekelt.

Fertőzéssel nem foglalkozom, azért használok óvszert hogy gond ne legyen. Esélyes az is hogy gumi nélkül sokkal jobb lenne az élmény, és könnyedebb is volna a dolog.

Ja és attól hogy fizetek érte én is szeretek "dolgozni" a másikon, akár egész sokat is.

2021. febr. 12. 09:46
 14/23 anonim ***** válasza:
76%

Sok egyéb szart átadhatsz az első párodnak (amiket nem akarnál egyébként) amikre nem szűrnek a tesztek sem, mert nem mindíg mutatható ki, vagy nem tartják veszélyesnek, de azzá válhat.

Ilyenek bizonyos típusú adott nőnél időszakosan megjelenő baktériumok, roschea szemölcs vírusa.


Egy fizetős csajnak egy nap akár 5 különböző pali is megfordulhat a méhébe, szerinted mindennap megy teszteltetni a dokihoz?


Még a nyilvános Wc-t is gyakrabban ellenőrzik mint ezeket a fajta "lányokat".


Inkább szedj fel egy kollégistát mert még a legnimfománabbja se pörög jobban havi 30 pasinál, hivatásoshoz sose menj annak egy hét alatt megvan 50 is, meg még ki is rabol!

2021. márc. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Guminak semmi jelentősége kizárólag a HIV szempontjából.


Onanntól, hogy csókolózol, kinyaljátok, szopjátok egymást stb a gumi kb annyit ér mint átfordulásos kocsiszétszakadós autóbalesetnél az elsősegélydoboz.

2021. márc. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

5 éve jópárnál és jópárszor megfordultam már, mégsem volt soha semmi bajom tőlük, sem nemi-betegség, és kirabolni sem próbáltak.

Kockázata nyilván van, de amikor semmilyen más lehetőségem nem volt sohasem a szexre, akkor mennyire érdekel ez engem?

Megsúgom semennyire, nincs kinek átadjam, magam akár meg is dögölhetek.

Ez a "szedj fel egy kollegistát" duma a legjobb. Szerinted ha bárki felszedése összejöhetett volna, akkor foglalkozom valaha prostival?

Soha az életben meg sem közelítettem volna egyet sem, ha rendes csaj foglalkozott volna velem. Na de nekem ez jutott, nem a kollegista csajok.

Az volt a kérdésem hogy az "ingerküszöb" megemelkedése mennyire lenne problémás normál helyzetben, ha ugyanis kiderülne hogy normál kapcsolatnál csődöt mondanék, akkor végleg elengedhetem végre a társkeresés gondolatát is, és megszabadulnék a nyomasztó tehertől amit a belső nyomás okoz, ami azt ordítja hogy "nőt kell találjak!"

2021. márc. 5. 23:34
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

ne add fel tapasztald ki milyen nem prostival addig meg élvezd a prostit én is így teszek. Bár annyi lóvém nincs amennyit dugnék.


Félek a fertőzéstől na meg az orvostól de én sem tudok mást,azért társkeresőn néha próbálkozom.

2021. márc. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Ha lennének olyan férfiak akik megtapasztalták milyen átlépni a prostizás világából a "normális" párkapcsolati életmódba akkor kaptam volna tőlük hasznos választ, emelkett akkor reménykedhetnék is hogy nekem is összejön egyszer, hisz másnak is összejött lám!

Így sem remény, sem hasznos válasz nincs.

Biztos vagyok benne hogy aki fiatalon "benntragad" ebben a helyzetben, annak már nincs kiútja, örökre elveszett

2021. márc. 6. 19:23
 19/23 anonim ***** válasza:

Hát én nem tudom kérdező, nekem vagy csetről jött össze nő, vagy munkahelyről, bár a legtöbb az munkahelyről! Munkahelyem is sok volt már, ahol nem érzem jól magam onnan megyek, meg ahol szara pénz onnan is! Rövid az élet a szar dolgokhoz, legalább ha nem jó akkor eléviselhető legyen, de szar azért ne!


Lehet szarul állsz a dolgokhoz, vagy túl kritikus / válogatós vagy a nők terén, ha nem jönnek össze.


Vagy nincs meg az a hetedik érzéked, hogy ki az aki keresi a kapcsolatot, és ki az aki a háta közepére sem kívánja éppen.

2021. márc. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Régebben sulis koromban amikor még nem volt ez a telefonomba bújok korszak, a volánbuszon is szedtem fel nőt egy óra alatt amíg hazaértem.

Egy hét múlva a harmadik randin már dugtunk nálam...

2021. márc. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!