Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez a pasi valoszinu valami...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a pasi valoszinu valami gázos elmebeteg alak lehetett vagy csak siman masnak adta ki magát? Volt mar hasonloval dolgotok?

Figyelt kérdés
Egymasra akadtunk egy netes forumon, par evig chateltunk kisebb kihagyasokkal, egymasra kattantunk, elvileg fontos lettem neki. Eleg hamar elmondta 1-2 nagyon beteges aberraciojat. Elvileg volt kozben baratnoje. Mindig irta, hogy nagyon szeretne latni es feltekeny mindenkire, akihez barmi kozom lehet. Kepet nem kuldott magarol sosem, hiaba kertem. Sokat szexhateltunk. Kerleltem sokszor, hogy fussunk ossze, egy varosban laktunk. 1x kozvetlenul a tali elott hatralt ki. Tudom, így visszagondolva baromi hulye es naiv voltam.
2021. febr. 9. 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem az nagyobb gáz ha valaki ilyen emberrel évekig csetel.
2021. febr. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég gáz szitu. Valószínűleg vagy beszari, vagy baromi ronda 0 önbecsüléssel.
2021. febr. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

Házas volt, nem akart bonyodalmat, inkább neten keresztül levezette a feszültséget.

Tipikus dolog, hogy nem mutatott képet. A házasok csinálják ezt.

2021. febr. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Na igen valszeg egy elmebajosba szaladtál bele, de te sem vagy 100-as hogy vissza-visszatértél a"fickóhoz". Ennyire kétségbeejtő a kinézeted/helyzeted, hogy egy netes felületen írogató faszi magával ragadjon, kvázi az életed része legyen?
2021. febr. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen, mint ahogy írtam is, butuska voltam és naív, de hát fiatalság bolondság.. kis butuska tini voltam. Ő meg azért egy felnőtt férfi elvileg.

Magamat sem értem, le kellett volna pattintanom már elég hamar.

2021. febr. 9. 22:07
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Éveken át csetelni, soha nem küldött képet, fontos lettél neki de találkozni sosem akart... Mennyi idős voltál te akkor?

Esetleg lenne kedved négyszemközt beszélgetni?

2021. febr. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A netes kamuzásnak rengeteg féle oka lehet. Van aki másnak adja ki magát és így szerez holmi tünemény "sikert", más gyáva ahhoz hogy a gyakorlatban is megtegye stb. stb. stb. Mindegy az ok, kamus volt és kész, ne töprengj rajta túl sokat.

Te is belementél az akaratos követelőzésébe nem? Tehát valahol vágytál rá hogy "kontrolláljanak" ha szó nélkül elfogadtad és nem léceltél le egyből.

2021. febr. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

15 voltam és ez kb. 2,5 évig tartott kihagyásokkal. Akinek van olyan kérdése vagy véleménye, az leírhatja privátban is.

köszönöm az eddigieket is :)

2021. febr. 9. 22:15
 9/9 anonim ***** válasza:
61%
Ugye nem küldtél semmi képet? A férfi gondolom pedofil volt.
2021. febr. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!