Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek is van benne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is van benne valami, hogy aki az állat szexre gerjed és csinálja is, az valahol elmebeteg? Vagy ez már lassan csak aberráció vagy fétis lesz?

Figyelt kérdés
Egyszer beszéltem egy ilyen fickóval, aztán elmondta magáról, hogy ez felizgatja és szokta is csinálni egy házi kedvencével.
2021. jan. 28. 20:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Parafília.
2021. jan. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%
Beteg az tény és társadalmilag nem elfogadott. Nem klasszikus értelemben vett elmebeteg, mert pl. nem fog baltával neked rohanni az utcán (nem köz- és önveszélyes) csak a szexuális preferenciája - fogalmazzunk úgy - eltér a társadalmi normától. Ezzel együtt bűncselekmény is, amit valahol azért meg lehet érteni.
2021. jan. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%
Elmebetegnek nem nevezném, csak társadalmilag kirekesztettnek.
2021. jan. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
45%
Semmiképpen nem elmebeteg.
2021. jan. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
43%
Attól függ, néhány arab országban teljesen elfogadott.
2021. jan. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
19%

Ismerek egy állatdokit 40 év körül van és nő.

Párszor volt nálunk herélni disznót meg marhákat.

Hát leírom mikor elkapja a tökét a kannak és belevág, sokszor láttam rajta olyan nézést, hogy elgondolkodtam ez vajon mit csinál otthon egy pasival.

Sokszor próbálkozott be nálam is fura beszólásokkal.

Tekintetén látszódott hogy élvezi amit csinál.

2021. jan. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem kicsit elmebeteg
2021. jan. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
51%
Nem normális ember, az biztos.
2021. jan. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
39%
Állatkínzásnak minősül.
2021. jan. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
69%

Bizarr lehet egy ilyen taggal egy állatkerti séta vagy kirándulás egy tanyára. Fixírozza a zsiráfot, hogy de jó segge van, csak túl magasan...? A szájáról nem is beszélve...🤔

Vagy a tanyán: de szexi az a komondor? Esetleg: láttad, milyen kacéran nézett a kecske? Szerinted is ki akart kezdeni velem? - vagy mi?...


Ha ezek normálisak, akkor a Föld igenis lapos. Vagy banán alakú...

2021. jan. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!