Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit jelent, ha kielégítő a szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha kielégítő a szex?

Figyelt kérdés

A szex elég jó a pasimmal, mert kielégülök vele.

Egy egészen átlagos pasi.

Az, hogy kielégulök vele, jelenti azt, hogy pozitívan érzek iránta, jobban kedvelem, mint ahogy képzelem?

Mit feltételez az orgazmus, mert olyan nagy vonzalom nincs köztünk és a pasiban sincs semmi extra.



2021. febr. 10. 01:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem is értem ezt a kérdést. Ha nincs olyan nagy vonzalom akkor hogyan működik a szex? Hogyan jó?

A szex lényege hogy vonzódsz a másik félhez, abban az esetleg is ha nem a párod és csak alkalmi, de ebben az esetben hogy a párod, de annyira nincs meg a vonzalom. Nekem ez fura. De lehet csak nekem.

2021. febr. 10. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ez a kerdes igy ertelmetlen. a leirasbol (nincs nagy vonzalom, atlagos pasi) az jon le, hogy ez valoban csak fizikailag szo szerint ‘kielegito’ szex, de nekem a jo pl nem ilyen. ennyit egy vibrator is tud.
2021. febr. 10. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy kielégítő a szex, szerintem azt jelenti, hogy oké, nem rossz, de nem is az az egetrengető. Tehát még csak azt sem lehet mondani, hogy a meg adjatok a másiknak azt amit akar, hanem szó szerint csak kielégítitek egymást. Ha jo lenne, akkor más szót használtál volna a szexre, ebben biztos vagyok. Arra jó, hogy egyikotoknek sincs senkije, es ezért összejártok dugni, de komoly hosszútávú kapcsolatot nem tudok elképzelni.
2021. febr. 10. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Itt valami nem stimmel. Nàlam két opció van. Vonzó a nő, de nem működik a szex. Minőség, gyakoriság, nyitottság, stb.


A másik, vonzó a nő, és minőségi a szex, mindketten megéljük, amit szeretnénk, összhangban vagyunk, tudjuk, hogy hogyan működik a másik, kapásból orgazmust tudunk kölcsönösen okozni egymásnak, a szex egyfajta önfeledt játék.

Valahogy a te eseted nem fér bele ezekbe.

2021. febr. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Elarulok egy kulissza titkot: a jó szex nem csak az orgazmus. Ez épp olyan lenne, mintha egy autó végsebességét akarnánk elérni az odáig vezető váltások/gázadás nélkül. Ugye érted? Az egész aktus, folyamat kell, hogy csodás legyen, nem csak a tűzijáték a lényeg a végén. F
2021. febr. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
79%
#5 ehhez még hozzátenném, hogy ha az egész aktus csodás, akkor már sokszor tűzijáték sem kell ahhoz, hogy jó legyen. 47F
2021. febr. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!