Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szingliség alatt mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingliség alatt mennyire lehet kielégítő egy vibrátor vagy dildó?

Figyelt kérdés

Vannak időszakok, amikor elég nehéz nélkülözni az intimitást.

Régóta nincs párkapcsolatom, és szexkapcsolat sem akar összejönni.

Megoldás lenne egy vibrátor vagy bármilyen segédeszköz?


Lányoktól kérdezném, érezhető a különbség kielégülés tekintetében valamilyen játékszerrel? 28N



2020. nov. 15. 22:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha az intimitás hiányzik, kicsit sem kielégítő.

Ha csak egy alapos orgazmus, akkor rendben van

2020. nov. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%

Sokan használják, az ujjadnál jobb, egy partnernél nem biztos.

Én se találok most partnert, egyre nehezebb ebben a helyzetben, talán online kéne megpróbálni. 41F

2020. nov. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%

A legtöbb pasim teljesítmènye meg sem közelítette a vibrimèt. Sokkal kielégítőbb mint egy pasi.

Persze a kapcsolat és intimitás hiànyzik de a szex nem.

2020. nov. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hiánypótlónak jó de tényleg csak pótlék, az igazit meg sem közelíti.
2020. nov. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ha nem sajnálod rá a pénzt, és veszel egy igazán jót, életed legjobb orgazmusait élheted át. (Olyan lesz az átlag maszti, mint mikor a legügyesebb pasid igazán kitett magáért.)
2020. nov. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az exem is ezt mondta, aztán megtalált engem, akit nem az érdekelt, hogy nekem mi a jó, hanem hogy neki :D furcsa, de sokan nem tudják mi is az igazán jó :D
2020. nov. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Intimitást nem pótol,csak orgazmust. Küzdünk páran ezzel a problémával. Arra megfelelnek, hogy nem kell szexért rágni a küszöböt senkinél, de ennyi. Persze ez sem utolsó szempont:)
2020. nov. 16. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem picit segít de nem egy igazán jó megoldás. Főleg amikor mondjuk egy érintésre vágyik az ember..
2020. nov. 16. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha orgazmust akarsz, arra jók a játékszerek. Az intimitáshoz kell egy partnert. Bár azt nem értem, hogy miért sikerül összehozni egy szexkapcsolatot. Esetleg regisztrálj eropolisra, goldengate-re, stb... vagy keress itt valakit.
2020. nov. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szexkapcsolatra is olyannal jó összejönni (nekem), aki egyébként is megmozgat, beindít - fejben is. Kevés a puszta hajlandóság. Szűkül a kör: legyen vonzó is, meg tudjon beindítani gondolatok is....én megértem, ha a kérdező se akad minden net-bugyorban olyan partnerre, akire rá tud kattanni (és ez kölcsönös is).
2020. nov. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!