Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik e olyan Nő, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevin_Wendell_Crumb kérdése:

Létezik e olyan Nő, aki megérti, hogy vannak olyan férfiak, akiknek egy boldog párkapcsolat-család ellenére is, szükségük van külső-új impulzusokra?!

Figyelt kérdés

Néha, érzelmek és minden mentes szexre?! Csak is azért, hogy konnyitsenek magukon?! Hiszen sok társamnak van testi - lelki kálváriája, a monogánia miatt!


Kérem, mellőzzétek a mocsokolódó, degradáló, szemét pasis hozzászólásokat! Nem arra vagyok kíváncsi, hogy ki és hányan ítélik ezt el, hanem arra, hogy van e Nő, ki megérti ezt és tisztában van vele, hogy a férfiak nagy része így van ezzel... Önhibáján kívül... Így van kódolva! És aki ilyen, s elnyomja a vágyait, rosszabb dolgot tesz magával és a kapcsolatával, mint ha évente egyszer leszopatna valakit?!


Köszönöm szépen az értelemes válaszokat!!



2021. febr. 10. 14:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%

Jó kérdés. Én férfiként hasonló" dilemmákkal" küzködök.

Olyan jó lenne, ha...de szerintem 10 nőből talán egy elfogadná... sajnos/ szerencsére (?) a nők másképp gondolkodnak.

2021. febr. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem ítélkezem senki felett erre való a nyitott kapcsolat.N
2021. febr. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

1es... Sajnos az aránya rosszabb... 10 ből 10 elíteli.

Talán 100-ból 1 nem!

Iszonyatosan nehéz hasonló felfogású nőket találni!!


2-es.

Nem nyitott kapcsolatra gondolok. Főleg, ha a nőnek semmi ilyen indíttatása nincs.

Rendes család-párkapcsolat, ahol a férfi, természetesen úgy, hogy az otthoni szex is patent...kb Fél évente egyszer, kiéli magát, és érzelem mentesen, gátlástalanul megdug valakit... Nyíl titok módjára, hogy soha nem derül ki!?

2021. febr. 10. 14:30
 4/19 anonim ***** válasza:
78%
Megértem, és évente egyszer el is engedem prostihoz, mert ha érzelem is lenne benne, az már más helyzet lenne, nem tudnám elfogadni.
2021. febr. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

3# hát igen, lehet hogy 109- ból egy.


4# nagyon korrekt hozzáállás👍!! Remélem az az egy tényleg csak egy...

1- es vagyok.

2021. febr. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Én elfogadom ha én is megtehetem ugyan ezt , vagy mindkét félnek a szükségletei legyenek kielégitve vagy mind a 2 kosson kompromisszumot
2021. febr. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért az "új impulzus" nem szükségszerűen egyenlő azzal, hogy mániákusan mást dugjunk.
2021. febr. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Beérem azzal, hogy időnként megnézek más nőket, poreszt nézek, fantáziálgatok. Nem mondom, hogy minden téren optimális a monogám kapcsolat, de egyszerűen nem tudok jobbat, nyitott kapcsolathoz szerintem ember feletti érzelmi intelligencia kell, megcsalásra meg nem lennék képes.
2021. febr. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

7 es... Természetesen itt nem a hobby szerű, trófea gyujtesrol beszélek! Hanem tényleg egy szükségszerű, egészségügyi szexre, egy másik, új Nővel... Ami totál érzelem mentes...


Más esetben én sem érteném meg!

2021. febr. 10. 14:50
 10/19 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ezzel semmi gond nincs amit szeretnél, csak akkor nem értem azt, hogy minek kell egy fix barátnő. Nem egyszerűbb megegyezni egy laza kapcsolatban vagy barátságban kis extrákkal? És akkor a Nő is szabad, azt tesz amit akar, de közben nem szakad meg a kapcsolat. Legfeljebb akkor, ha komoly partnert talál más személyében.
2021. febr. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!