Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az mennyire normális, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire normális, ha teljesen érzéketlen a csiklóm?

Figyelt kérdés

22 vagyok, nem szoktam masztizni, régebben párszor próbáltam, de utáltam, nem éreztem semmit, unalmas volt, sőt, néha fájt is. Most van barátom, amikor ő szokott ujjazni, akkor "belülről" szeretem, de a csiklómnál konkrétan semmit nem érzek... Kb pont annyira "érzékeny", mint mondjuk a karom. Azt érzem, hogy hozzáér, de semmi pluszt, nem vált ki belőlem semmit, nem élvezem, nem nedvesedek be tőle, semmi ilyesmi.


Mással is van ilyen? Vagy ez mitől van?



2021. febr. 10. 22:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Nem normális. Remélem, "belülről" sikerül csúcsra juttatni, mert különben nagy szarban leszel.
2021. febr. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Soha nem volt még orgazmusom. Ettől függetlenül élvezem a szexet is meg az ujjazást is (ha más csinálja, illetve csak bentről).
2021. febr. 10. 22:36
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem vagy nem vagy elég nedves, vagy túl finoman csinálja.

Nyakás, simogatás nekem se ér el sokat.


Vegyél egy hitachit, egyből működni fog.

2021. febr. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem, nem normális... okozhatja ingerületátviteli elváltozás is (nem valószínű), meg erős tudat alatti mentális blokk is. Ezzel együtt a lényeg, hogy élvezed a szexualitást, egyébként sem attól függ hogyan hanem hogy jó legyen.
2021. febr. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Mástól benedvesedek, csak ettől nem, szóval nem ennek a hiánya lesz ab "probléma".

A mentális blokk már más kérdés, az teljes mértékben jelen van, de azt nem gondoltam volna, hogy ehhez is köze van.

2021. febr. 10. 22:46
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem hiszem, hogy normális, mert a legnagyobb gyönyört a csikló érintése adja szex közben. Ettől függetlenül abszolút behatoláspárti vagyok és simán meg vagyok orális szex nélkül, mert nekem pl. a nyelv kevés, nem elég erős inger a csiklómnál. Én azt szeretem, ha nagyon erősen oda tudom préselni. De ez nem azért van, mert érzéketlen lenne, hanem annyira jó érzés, hogy fokozni akarom. Szóval behatoláskor is törekszem arra, hogy érje valamilyen inger a csiklómat, mert az a csúcs, amikor a kettő együtt összejön. Ettől függetlenül nagyon jó érzés a behatolás akkor is, ha a csiklóm éppen kimarad, de elég bénán van kitalálva a női test, hogy pont a behatolásnál nagyon nehéz összehozni, hogy a csikló ingerelve legyen.
2021. febr. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
37%
Nem normális. 22 évet leéltél orgazmus nélkül, azaz legalább 8-10 év elment már pacsába, ne pazarold tovább! Irány egy pszichomókus!
2021. febr. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A csiklón rengeteg idegvégződés van, sokkal több mint a hüvelyben. Kizárólag a gyönyörszerzés a funkciójay szerintem sem normálisa hogy teljesen érzéketlen legyen. :(
2021. febr. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%
Funkciója, *
2021. febr. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
19%
Lehetséges hogy csecsemőkorodban alávágták a csiklódat. Ezt semmilyen pszichológus nem fogja megoldani. Azért tették veled, hogy jól keressenek az elmegyógyászok a szexuális nyomorodon. Konzervatív katolikus családokban teszik ezt a lányokkal - sokszor a szülő tudta nélkül. (A megcsonkítottak életútját természetesen megfigyelik.) Utána a neveltetés hatására férjhez mennek, de a házasság válságba kerül, mert néhány év után pl. a férjet levideózzák egy 3/3-as kupiban. A család vagyonát elszívja a botrány, válóper, stb. az erre beállt jogász-apparátus érdekeltségeibe. Ez a tradicionális "vallásos erkölcs" lényege!
2021. márc. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!