Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki szeretném próbálni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szeretném próbálni a mellbimbócsipeszt, de melyiket válasszam? Az amelyik egy kis ponton szorít csak, vagy amelyiknél a szorítás szélesebb helyen oszlik el?

Figyelt kérdés
Elég bő a kínálat és mindenképp olyat választok majd aminek lehet állítani az erősségét, de láttam olyanokat is amin súly van vagy össze van kötve lánccal??
2021. febr. 11. 00:55
 1/5 anonim ***** válasza:

euhacsipesz tökre műkszik, és teszel bele kötelet ha akarsz.


ha tetszett, lehet beruházni

2021. febr. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt próbáltam de nem éreztem szinte semmit a szoritásából, túl gyenge volt
2021. febr. 11. 01:05
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen mindenképp állíthatót vegyél. Nekem sincs olyan nagy tapasztalatom, nekem állítható fém csipesz van lánccal összekötve. Nekem az a tapasztalatom h a lánc szexi tud lenni de ha szex közben is rajtad akarod hagyni a csipeszt csak utban van a lánc meg ha beleakad valamelyikőtök keze akkor lerántja a csipeszt vagy fájdalmat okoz. Ott már úgy kicsit útban van nekem legalábbis. De látványnak szép meg ha megfogja a pasi akkor kicsit meg tudja húzni egyszerre a két csipeszt az izgató tud lenni.

Elsőre én nem vennék olyat amin súly van, kivéve ha levsatolható róla vagy ilyesmi.

Én mikor választottam az volt az elsődleges hogy szexi elegáns legyen kinézetre mert nekem ez inkább az előjáték része tud lenni. Ezért vettem arany- bordó színű láncosat. De nyilván mindenki máshogy/ másra akarja használni. Szerintem vegyél elsőre olyat ami tetszik aztán kitapasztalod milyen, legfeljebb később veszel majd egy másik típust is

24N

2021. febr. 11. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3

Nagyon szépen köszönöm a válaszod! Pont erre gondoltam, hogy lehet nem lenne jó ha végig rajtam lenne. Szerintem fájna a végére.

2021. febr. 11. 01:34
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyat vegyél ami nagyobb felületen hat és állítható. A lánc dísznek jó, másra nem nagyon, mert ha nem önzáró a csipesz és elkezdik húzni akkor könnyen lecsúszhat - na az meg fájdalmas és a csipesz vége ahogy lejön, lecsípheti a bőrt (nem kellemes).
2021. febr. 11. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!