Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jó a szexuális egészségem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó a szexuális egészségem, egészséges potens férfi vagyok, jó a szexuális vágyam, kívánom a szexet, az utóbbi időben nem sikerült megfelelő partnert találni, mi lehet a gond velem?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben nem sikerült megfelelő partnert találni. Keresek próbálkozom, voltak randik, de nem igazán sikerült az utóbbi időben olyan lányt vagy nőt találni akivel találkoznának az igényeink és hasonlóan kívánnánk a szexet és összepasszolunk. Mi lehet a gond velem?

34f



2021. febr. 12. 15:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Túl görcsösen keresed már, vagy nem nézel jól ki, nincs jó szöveged, nem vagy gazdag stb... Sok oka lehet
2021. febr. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Keresem magamban a lehetséges okokat...

Lehet, hogy túl görcsösen keresem.

A kinézetemmel elégedett vagyok, nincs gond vele, van akinek bejön amit lát belőlem... szóval ezt nem érzem gondnak.

Beszélgetni is tudok.

Dúsgazdag sajna nem vagyok, de amire vágytam és vágyok azt megadta nekem eddig az élet és ezért hálás vagyok. A képességeimmel sincsen problémám, fejlődöm építem magam, kijavítani a hibámiat és fejlődni.

2021. febr. 12. 16:05
 3/9 anonim ***** válasza:
Most, csak szexpartnert kerestél?
2021. febr. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem elsősorban, inkább úgy voltam vele, hogy lesz ami lesz, arra is nyitott voltam és a komolyabbtól sem zárkóztam el, igyekeztem lazán venni a dolgokat, szóval nem oktalankodni izgulni miatta és rágörcsölni.
2021. febr. 12. 16:12
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet az volt a baj, hogy túl rámenős voltál. Nekem sokszor amiatt nem lett több randim az adott csajjal, mert szerinte túl rámenős vagyok...
2021. febr. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
30%

Lehetséges okok a mai csajok szemében amiért nem:


-Nem vagy mocskosul pénzes.

-Nem vagy brutálisan jóképű, na meg hibátlanra kidolgozott.

-Nem vagy híres.

2021. febr. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem nincs gond veled. Inkább a mai nők fejében van a gond... Túl sokat akarnak..

29/N

2021. febr. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Én megértem, hogy a nők és lányok akarnak dolgokat és vannak vágyaik és álmaik. Ez érthető, jó és természtes dolog és izgalmasabbá teszi a közös életet. Én abban látom ennek a túl sok akarásnak, hogy a valóságtól elrugaszkodottan akarnak. Tisztelet a kivételnek.

Nincs gond az akarással, ha az a reális keretek között van. Ez megbeszélhető és összeegyeztethető egy kiegyensúlyozott kapcsolatban.

2021. febr. 12. 21:46
 9/9 A kérdező kommentje:
*Én abban látom ennek a túl sok akarásnak a buktatóit, hogy a valóságtól elrugaszkodottan akarnak. Tisztelet a kivételnek.
2021. febr. 12. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!