Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, orálnál mit szerettek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, orálnál mit szerettek jobban, ha hamar elélvez a srác vagy ha azért bírja?

Figyelt kérdés

2021. febr. 12. 19:39
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Ha hamar elélvez, mert az egy bók, ha sokáig nem élvez el oráltól, akkor úgy vagyok vele, hogy tuti valamit rosszul csinálok, meg elfáradna a szám is. De nyilván ha van pozitív visszajelzés közben csinálom sokáig is ha arról van szó.
2021. febr. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Van amikor arra megyek hogy jó gyorsan "kivégezzem",máskor meg élvezem ha jó sokáig húzhatom az agyát, kínozhatom hogy már remegjen a végére..:D Ilyenkor gyorsítok-lassítok, "nem engedem" elmenni egy darabig..utána hatalmasat robban.
2021. febr. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Ez attól függ... ha csak előjáték az orál akkor ne élvezzen el egy perc alatt (vagy legyen hamar megint akciókész). Ha viszont főprogram akkor meg ne akarjon órákig élvezkedni, de ne is 1 perces legyen.
2021. febr. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Elismerés ha hamar elélvez, de jobban szeretem sokáig sz*pni, így valamikor alig érek hozzá, csak épp játszadozok rajta a nyelvemmel, hogy tovább bírja. ☺️
2021. febr. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%
sajnos én nem tudok szájban eljutni a csúcsra hiába ügyesek a csajok csak punciban v popsiban fröccsenek el
2021. febr. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
azert tul sokaig ne birja, a vegen még azt hinnem, hogy valamit nem jol csinalok ;)
2021. febr. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
39%
Ha jól bírja, mert szeretem kiélvezni, hogy a számban van, izgató nagyon és nedves leszek ettől. Az is jó, amikor a fityma alá bedugom a nyelvem és ez felizgatja őt is. Szoktam elhúzni és játszani, kézzel is és látni a vágyát, élvezetét. A legjobb mikor a szemébe nézek.
2021. febr. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%
A pláza parkolójában a kocsiban jó ha hamar. Otthon jó ha nem.
2021. febr. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%

Én nem szetetem ha sokáig bírja.

Ha nagyon hamar, akkor pedig utána folytatom

2021. febr. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!