Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti készültök valamivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti készültök valamivel a Valentin napra?

Figyelt kérdés
Szexi,, fehérnemű, kiegészítő, szex játékszer, plusz pasi/nő, egyéb?
2021. febr. 13. 11:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%
A páromnak nem. A szeretőmet tervezem meglepni viszont:)
2021. febr. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Mi sosem valentin napoztunk a párommal. Ha egy különleges estét szeretnék, akkor tartunk egyet, dátumtól függetlenül.
2021. febr. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

Minket sosem érdekelt a valentinnap.

Egy majomkodás képmutatàs.

Nem kell dátumra vàrni ahhoz hogy különlegessé tegyünk egy napot. Bármikor vesz nekem viràgot, vagy bedobok valami extrát a szexbe.

Csak kinevetjük a valentinozókat.

2021. febr. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Bohóckodás. Majd márc 08 àn.
2021. febr. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ. 2,3,4 ti mivel szoktatok készülni valentin naptól független?
2021. febr. 13. 11:30
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

Mi sem tartjuk a Valentin napot. Dátumtól függetlenül fel lehet doni néha a napot, akár egy szexi fehérneművel, egy finom vacsorával, esetleg süthetsz neki sütit, borozzatok kicsit.. :) Mi szeretjük a masszázst is, gyakran bevetjük esténként, egy finom illatú olajjal szoktuk, nagyon jól ellazít. :D

24N

2021. febr. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
fel lehet dobni*
2021. febr. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%

5

Mondjuk megyünk valahova és nem veszek fel bugyit a szoknya alà. Tudom hogy ettől úgy begerjed hogy alig várja hogy hazaérjünk, már az előszobában lerendez.

Vagy nèzi a tv-t, letérdelek és spontàn minden előzmény nèlkül leszpom.

Vagy jön munkából, vesz nekem egy csokor viràgot, vacsorát készít lefürdet, megmaszíroz, majd orgazmusig nyal.

A valentinozást meghagyjuk az idiótàknak.

2021. febr. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%

Fiatalon, 16-18 évese, kapcsolatunk első éveiben még izgalmas valentin napi ajándékokat, meglepetéseket készítettünk egymásnak, pl. Kaptam már saját készítésű varrott zenélő szívpárnát, én pedig adtam egy kis szexi fehérneműs, sokat sejtető fotóalbumot (fotós készítette).

Na akkor mindketten meglepődtünk a másik ajándékán, mert a "macsó" párnát varrogatott, a kis "szende" pedig szexifotózkodott :D

Igen, ez szerelem volt!


Manapság mi sem a dátumokhoz/alkalmakhoz igazítjuk az ajándékozást vagy a meglepetést.

Sokkal eredetibb, őszintébb es kellemesebb érzés, ha a spontán módon, lepjük me egymást akár ajándékkal, akár élményekkel.

Amit számontartunk: Anyák/Apák napja, születésnapok, Karácsony!

2021. febr. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
43%
egy jó szopás
2021. febr. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!