Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Túlzás lenne ezt kérnem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlzás lenne ezt kérnem a barátnőmtől?

Figyelt kérdés

Van egy fantáziám, de még nem mertem felhozni a barátnőmnek. Izgatónak tartom a szép fekete harisnyákat, fekete csipkés melltartókat, bugyikat. Láttam néhány képet, amin fekete fűzőt viseltek lányok, ez is bejön. Valamint a fekete, platformos magassarkúk is nagyon tetszenek. Arra szeretném megkérni a barátnőmet, hogy így öltözzön fel, s így szeretkezzünk. Megfordult a fejemben, hogy lábbal úgy is kiverhetné nekem, hogy rajta lenne a magassarkú.


Szerintetek ez túlzás lenne? Persze, ezt nekünk kell megbeszélni. Azonban, ha sokan gáznak gondolják az ötletet, akkor inkább nem hozom fel. Vélemények?


2021. febr. 13. 18:10
A kérdező szavazást indított:
Fiú vagyok: jó ötlet
Fiú vagyok: rossz ötlet
Lány vagyok: jó ötlet
Lány vagyok: rossz ötlet
Egyéb: leírom
48 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Ez teljesen oke! Ez igen visszafogott fantazia. Szerintem teljesitheto. 🙂 f31
2021. febr. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
El fognak érte ítélni.
2021. febr. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Teljesen jó. A lányok is kedvelik ezt hidd el. Mondd el neki!
2021. febr. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Lányként mondom, hogy szerintem teljesen oké a ruha része.

A lábas dolog nekem nem jönne be inkább mellel.

2021. febr. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is jó,nincs ebben semmi rossz!

Azonban tényleg nektek ezt megbeszélni,és a helyedben úgy térnék erre a témára hogy megkérdezném tőle hogy neki van e esetleg valami fantáziája,ötlete,újítása amit kipróbálhatnátok és megemlítheted neki a tiedet is közben,aztán megbeszélitek!

2021. febr. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

jelenleg (20:20-kor) fiúk 12:3 a jó ötlet javára

lányok 9:3 a rossz ötlet javára

jézusom. akinek már egy ilyen kérés is sok, annak miben merül ki a szexuális élete?

amúgy viszont kérdező, te se vagy normális, ha a gyakorikérdések alapján döntöd el, hogy felhozakodj-e a témával. a jó szexhez a beszélgetés is hozzátartozik, hogy melyik félnek mik a vágyai, igényei.

2021. febr. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem túlzás, ez még viszonylag jól tolerálható fétis. Az öltözék része pláne. Tipp: itt a Valentin nap, hát lepd meg egy ilyen szettel. Ha szeret a párod ÉS egy csomó mindent leteszel az asztalra (nem pénzt, hanem "érzésügyileg" figyelmességben, kedvességben) akkor ha nem egy kőprűd csajod nyitott lesz rá. A lábbal történő kiverés... az már sokaknak határeset, szóval apránként haladj.


Amúgy meg... ez a vágyad, ha tényleg a nagybetűs párod akkor már rég mondanod kellett volna neki!!! Legyetek már teljesen őszinték a szexben.

2021. febr. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez extrém perverz kérés....
2021. febr. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!