Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csinált már más is hasonló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csinált már más is hasonló fotózást Valentin Napra a párjával?

Figyelt kérdés

Barátommal készítettünk rólam pár intimebb,kicsit alter stílusú képet így Valentin napra:)Főként szex után és még előtte:)Inkább sokat sejtetősek lettek mint konkrét akt:)Mások is csináltak már hasonlót a párjukkal vagy szerintetek jó ötlet művészibb intim képeket csinálni?:)

Korábban készült rólam pár fehérneműs kép de ilyenek mint amit írtam eddig nem:)


2021. febr. 14. 00:44
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Beszéltünk már róla (nem Valentin naphoz kapcsolódóan), csak még nem jutottunk el a megvalósításig. Amúgy szerintem semmi gond vele, főleg ha igényes akt, nem pinaszéttárós kép. Nyilván arra érdemes ügyelni hogy ne köszönjön vissza a neten ha felismerhető vagy rajta :)


28F

2021. febr. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Nem kimondottan Valentin napra, de igen, csináltunk mi is szexi fotókat, videókat. Szerintem ez nagyon sok kapcsolatban felmerül.
2021. febr. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
mi is szoktunk (és nem csak közvetve sejtelmeset, nem a 19. században vagyunk). nyilván nagy fokú bizalom kell hozzá a másik felé, de amúgy szerintem jó dolog.
2021. febr. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%

Szexi fotókat szerintem nagyjából mindenki. Mi csináltunk festékkel is, az is nagyon szexi és művészi is.

Valentin napot viszont nem ünnepeljük.

2021. febr. 14. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
60%
Csináltam csak nem a barátommal, hanem egyedül és elküldtem azoknak a fiúknak akikkel beszélgetek és megérdemlik. 😊
2021. febr. 14. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!