Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Ha a pasitok szereti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevin_Wendell_Crumb kérdése:

Csajok! Ha a pasitok szereti magát maszti közben análisan is izgatni, vagy épp benneteket kér meg erre szex közben, hogy viszomyultok a témához?

Figyelt kérdés

Elítitek vagy ahogy a nőknek jól esik az anál szex, a pasik miért ne csinálhatnák?!


Megjegyzem, ettől a pasi meg 100% Hetero!!



2021. febr. 15. 10:37
A kérdező szavazást indított:
Sztem teljesen normális, ha egy pasi szereti magának az anál szexet
Sztem teljesne nkrmalia, és ha megkér, szívesen izgatom őt analisan
Úr isten, sztem ez tök gáz
Sztem az ilyen pasi tuti homoszexuális
Teljesen elítélem, és soha nem csinálnék ilyet pasinak fujj
20 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem ez pasi függő is, legalábbis az én szememben. Egy jóképű, igazi nőcsábász típus akitől olvadnak a nők,lelombozna ha ilyet kérne. Nem lenne túl férfias
2021. febr. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%

Az ilyen szubmisszív jellegű dolgok, ahol a férfi a behatolást elszenvedő fél, férfiatlanok, b-zisak.

Szóval hiába hiszed magad 100% heteronak, a többségnek akkor is az lesz a véleménye rólad, hogy buzogány vagy.

2021. febr. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Én nem szeretem az ilyet de nem is itelem el
2021. febr. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
9%
en maximum annyit tennek meg neki, hogy simogatom ott, de semmi feneknyalas, ujjazas vagy felcsatolhatoval seggbedugas. maszturbalni ugy maszturbal, ahogy akar, de elottem ne csinalja ilyen durvan, mert nem tetszik es igen, kicsit lehangolo, ha a pasim egy muf@sszal nyomja magat hatulrol szex kozben.
2021. febr. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
85%

A volt barátom hasonló volt, ő is szerette néha análisan izgatni magát maszti közben. Szerintem ez teljesen normális, ugyanis az a terület tele van idegvegzodesekkel, na meg a prosztata is ott van, így az orgazmus sokkal intenzívebb tud lenni. Beszéltünk róla, és ha megkért volna én benne lettem volna hogy izgatom így is, egy idő után. Azért nekem is lelkileg fel kellett volna készülni erre, hogy nekem is komfortos legyen. De ezen kívül ez nekem tök oké volt :))

18/L

2021. febr. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!