Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek a gyakori el fog...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a gyakori el fog jutni valaha oda, hogy nem hazudnak a pénisz mérettel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Mind a fontossága, mind a méret kapcsán tele van hazugságokkal az összes erre vonatkozó kérdés. Bármelyik nő megmondja, hogy egy 13-14cm körüli pénisz élvezet szempontjából semmi egy 17-18 centishez képest. Ez olyan, mint egy trabant vs ferrari autóverseny. És ahogy pl ebben a kérdésben is többen leírják,


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


Egyáltalán nem ritka méret. Miért kell itt a gyakorin azt hazudni a 16cm alatti férfiaknak, hogy az ő méretük is jó, amikor nem az? Igazságtalan, mert nem tehetnek róla? Igen. De attól még mindig hiányérzete marad a nőnek, ami idővel megcsaláshoz, szakításhoz vezet(het).



2021. febr. 15. 11:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
73%
S szerinted el fog jutni a gyakori odáig hogy az amúgy sikertelen pasik nem a méretükkel akarják reklámozni magukat, s rájönnek arra hogy a pötsméregetés, -reklámozás teljesen értelmetlen dolog?
2021. febr. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
1# Nem tudom, de az biztos, hogy ilyenek, akik minden kérdésben reklámozást, sírást, panaszkodást, stb látnak, azok sose fognak elfogyni.
2021. febr. 15. 11:46
 3/20 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem soha, ameddig meg nem értik hogy nem a méretük miatt nincs kapcsolatuk hanem a személyiségük miatt
2021. febr. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
75%

Oh te most tényleg a nőket akarod meggyőzni arról hogy mit szeressenek, vagy mit ne? 😂

Elég hiábavaló próbálkozás, viszont speciel én örülök neki. Legalább itt is látják a nők mennyi a hülye farokhuszár és annál értékesebbé válik az aki normális.

2021. febr. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
#4 Látom jól megy a szövegértés. Hol látod, hogy meg akarom győzni a nőket bármiről is?
2021. febr. 15. 11:58
 6/20 anonim ***** válasza:
90%
Én nem aggódtam még a méretem miatt, pedig nem nagy, kb 15 cm, ezt se tudják tövig bekapni, akkor ne akarjon 20-30at megülni. Eddig nem volt panasz rá.
2021. febr. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
95%
Tudod mit, segítek. Tegyük fel egy nő nyitott és +18-at szeretne. Jelentkezni fog nála 100 pasi ebből 5-nek van +18. Mivel fogod elérni hogy az ötből te legyél a befutó és ne a másik négyből más? A mérete mindegyiknek 18+, mind azt állítja milyen sokáig bírja meg milyen lelkes, mi alapján fog választani? Kezded már kapizsgálni mi az ami számít?
2021. febr. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
87%

Egyáltalán érdekel bárkit is más pénisz mérete???

Már az is szomorú, hogy ez a téma!

2021. febr. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
88%
S vajon oda is el fog jutni hogy a sok mikrofarkú tényleg elhiszi hogy van akinek 20-21 cm a farka...
2021. febr. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
96%

Attól, hogy név, cím és telefonszám nélkül ide írogatod ki a méreted - legyen az bármekkora és legyen az valós vagy fake - még nem leszel boldogabb! Így csak trollkodás. Így nem lesz barátnőd.

.... ha meg van, akkor miért itt agonizálsz?

2021. febr. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!