Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem kívánja a feleségem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kívánja a feleségem a szexet? Mielőtt elvettem feleségül volt, hogy egy nap többször is szeretkeztünk.

Figyelt kérdés
Ok, az esküvő előtt 1 évvel híztam 8 kg-ot, mert sokat dolgoztam, hogy meglegyen a lakás. De tavaly elkezdtem edzeni és elég szálkás lett a testem. De így se javult a helyzet.
2021. febr. 16. 09:53
1 2 3 4 5 6
 11/51 A kérdező kommentje:
De mondom a kapcsolat amúgy nagyon jó, nem hiszem hogy baleknak néz. Lehet a nők tényleg így működnek? A boltos kiscsajt sztem egyszer felhívnám, már mehetne is a szex. Lehet apakomlexusos. Kb 10 évvel fiatalabb nálam, de tényleg jó bőr.
2021. febr. 16. 10:18
 12/51 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem gyereket ne tervezz vele.


Amugy meg beszled meg vele hogy neked ez igy nem okez te nem erre vagysz, fiatal vagy meg. Esetleg dobd fel a valas gondolstat is. Ha tényleg csak bepalizott akkor valoszinuleg o egybol gyereket fog akarni. Ha ez elojon akkor menekulj olyan gyorsan ahogy csak tudsz

2021. febr. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 A kérdező kommentje:
Igen, akar gyereket. Csapda lenne? De mire csapda? A lakásom kell neki?
2021. febr. 16. 10:19
 14/51 anonim ***** válasza:
17%

MOST MÉG jó, majd ez is elmúlik, az nem tűnt fel hogy elkezdett slamposodni?


a nők jelentős része csak addig teper, és csodás ameddig bizonytalanságban tartod, utána jön ez, meg a nylon otthonka.



Hát akkor ott a boltos kiscsaj.

2021. febr. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
35%

Aaa nekem ez igy kivulron nezve tulsagosan gyanus, remelem a lakast nem hazassag utan vettetek, mert akkor tenyleg csak a penzre ment ra.


Ferfikent sajnallak, de ha jol nezel ki ne maradj vele, vagy nagyon nagyon gondolkodj el azon hogy te igy szeretnede leelni az eleted ezutan vagy sem

2021. febr. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 A kérdező kommentje:
Hát ok, behízott, de azért igényes. Ok, nem plázacica, de szépen felöltözik nincs vele gond. Ez a 3 kg de ez engem nem zavar. De kúrjam mellette a boltos kiscsajt?
2021. febr. 16. 10:24
 17/51 A kérdező kommentje:
Én vettem a lakást, anyám nevére. Így is járna neki a fele?
2021. febr. 16. 10:25
 18/51 anonim ***** válasza:
83%
Lehet érzi, hogy mennyire könnyen otthagynád, hiszen már most a boltos lányon gondolkodol.
2021. febr. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 A kérdező kommentje:
Hát 18as azért a hormonok dolgoznak bennem is. Nem az agyammal gondolkozom rajta. Kívánok neked is több hónapig szexmentes életet.
2021. febr. 16. 10:29
 20/51 A kérdező kommentje:
Elég sok partnere volt előttem, lehet ez a baj?
2021. febr. 16. 10:30
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!