Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párommal szeretkeztünk és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal szeretkeztünk és többször olyan volt, mintha "beleütközött" volna valamibe, ami nekem kicsit kellemetlen volt, de csak abban a pillanatban, azt mondta, hogy ezt már többször érezte,?

Figyelt kérdés
úgy fogalmazott, olyan mintha 2 felé lehetne menni, tehát mintha lenne egy elválasztó, igaz az egyik sokkal kisebbValaki tudna nekem segíteni, hogy mégis mi lehet az? vagy másnak is van hasonló? kérem csak normálisak válaszokat írjatok, hülyeség nem érdekel..
2015. nov. 16. 20:01
 1/8 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%
Méhszáj vaze.
2015. nov. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
akkor normális?
2015. nov. 16. 20:13
 3/8 anonim ***** válasza:

a képen látszik, méhszáj

[link]

2015. nov. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A méhszájadba "ütközik bele", ami a méhnek az a része, ami benyúlik a hüvelybe.


Ha így könnyebb elképzelni:


[link]


Amit úgy érez, hogy "olyan mintha 2 felé lehetne menni", az nagy valószínűséggel az, hogy a méhszáj előtti (mármint hasi oldal felőli) hüvelyboltozat kisebb, mint a hátsó. Azon a képen, amit a 3. hozzászóló belinkelt, ez pont nagyon jól látszik.

2015. nov. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Normális.
2015. nov. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Ha neked belefér a szexbe a kellemetlen. Akkor normális. Ha nem fér bele , akkor nem normális. Az, hogy méhszájad van az pedig eléggé normális.
2015. nov. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!:)
2015. nov. 17. 23:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Dupla méhszáj??
2015. nov. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!