Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anyámnak van egy szexi barátnő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyámnak van egy szexi barátnője és én fiatalon hogyan tudnám elcsabítani?

Figyelt kérdés
Én 18 vagyok fiú, anyám barátnője kb.45 éves, szexi, alkoholista férje van, hogyan lenne nála esélyem 1 éjszakára?

2021. febr. 16. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Faxhelikopterezel egyet előtte
2021. febr. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Sehogy, ne csinálj magadból hülyét
2021. febr. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Természetesen küldj neki farokképet facebook üzenetben
2021. febr. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Férje van. Ráadásul alkoholista. Szerintem sehogy, ha csak nem vagy egy Rambo alkat (de akkor se, mert nem tisztességes)!
2021. febr. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Anyád megvolt, most jöhet a barátnője?
2021. febr. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Vigyázz, mert a férje alkoholista, tehát ha nem vagy egy Rambo alkat, akkor felejtős...mintha valami nagy keménységgel járna, ha alkoholista valaki, aztán a legtöbbjük "sehol semmi" súrolják a 60 kg-ot, kondíció, állóképesség, kordináció semmi.
2021. febr. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

Igen ám, #6-os, de mi van ha épp enyhén ittasan hazaállít a férje? Egy ittas ember különösen agresszív lehet, főleg ilyen esetben. És kevésbé érez fájdalmat. Tehát nem biztos, hogy egyszer elég odaütni, és futni.


Meg én anyám előtt is nagyon szégyelleném magam utána, mert előbb-utóbb kiderülne.

2021. febr. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Finoman keresd a társaságát!


"Véletlenül" fussatok össze a boltban, a melóhelye előtt, vagy amikor átjön, anyádat küld el a postára, vagy a boltba...!


Hajrá!

2021. febr. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sikerült elcsábítani?
2021. márc. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!