Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek helyes dolog...

Szerintetek helyes dolog lenne az, ha megpróbálnák így barátnőt"szerezni", elcsábítani valakit egy ilyen folyamattal? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Most fogok menni középiskolás nyílt napokra,és hát ugye ,ha meglátok egy dögös,vonzó csajt,akkor megkérdezem a nevét,elkérem a telefonszámát,egyszóval megpróbálok ismerkedni ! Ha nem siet,az iskola bemutatója után elhívnám talán meginni egy pohár üdítőt ,vagy talán csak elhívnám sétálni. Az ismerkedés végén megcsókolom,vagy adok neki puszit akár arcára,akár a homlokára. A végén elbúcsúzok tőle,és talán bejelölöm facebookon,vagy egyszerűen felhívom telefonon,hogy egy újabb találkozót megbírjak vele beszélni !

(Tételezzük fel,hogy tetszem neki)

MIT FOG REAGÁLNI ?



2013. szept. 4. 14:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Te tuti beszedtél valamit xD Ennyit agyalni, végigolvasni is rossz volt :D
2013. szept. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedés végén még ne csókold meg, mert elfog hajtani, az túl gyors! A többi az nagyjából ok! Hajrá, sok szerencsét!!
2013. szept. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
1es, nagyon szeretnék már egy olyan lánnyal kapcsolatot,aki szerethet is igazán,ilyen fiatalon is.. az idősebb lányok jönnek be jobban,a velem egykorúak között sok komolytalan lány van.. 2es köszönöm szépen,szorítok magamnak is,és én is ezt a lépést tartottam bizonytalannak, talán egy ölelés érzékibb lehet :) Egyébként 16/F vagyok :)
2013. szept. 4. 14:28
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismeretlen csajt mienk ölelgetsz? (a csókot már nem is említem!)
2013. szept. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Valószínű hogy ha valakit elhívok sétálni ,tehát tetszik,akkor elkezdünk egymásról beszélgetni,ismerkedni.

És a csókot én is korainak érzem.. ezért kérdeztem meg,és egy ölelés nem olyan súlyú dolog mint akár egy puszi. Ez egy jel lehetne neki,hogy "igenis nagyon megtetszettél nekem"!

2013. szept. 4. 14:39
 6/15 anonim ***** válasza:

Elköszönésnél a homlokára adj puszit, az nagyon aranyos :))

a csókkal érdemes tovább várni

2013. szept. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%

inkább próbálj meg komoly kapcsolatot kiépíteni.

amire te vágysz,az az egy éjszakás kaland,habár ere itt konkrétan nem céloztál.


mellesleg,a mai lányok közül,amelyik érettebben gondolkozik,14-15 évesen,és nuku ismerettséggel nem hiszem,hogy belemenne egy ilyen játékba. max az alsó kategóriásokat szedheted így fel

2013. szept. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
6os :) Én is valami hasonló dologra gondoltam :) Köszönöm
2013. szept. 4. 14:45
 9/15 A kérdező kommentje:
7es,ezért mondom,mert a mai 15-16-17 éves lányok már jobban nyitottak arra,hogy egy buliban egy helyes pasival a parkolóban,és aztán még két hétig együtt lesznek,és jöhet az újabb buli,próbálok kiépíteni egy kapcsolatot,de ehhez az is kellene,hogy már az első találkozásnál lássa rajtam a bizalmat,és azt hogy képes vagyok belé szeretni,nem a melleibe,nem a nemi szervébe,hanem önmagába
2013. szept. 4. 14:47
 10/15 anonim válasza:

7-es vagyok.


17 éves fiú vagyok,azok a lányok,akik érnek valamit,ilyen módszerrel nem szerezhetők meg.a te helyedbe,én megvárnám a középsulit,azonos évfolyamból is lehet akkor válogatni,rengeteg nyitott lányt találsz majd.

addig pedig koncentrálj a felvételire!

2013. szept. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!