Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Furcsa arckifejezés szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa arckifejezés szex közben? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Exem többször megjegyezte nekem, hogy olyan fura arcot vágok szex közben, nem tudja hogy épp élvezem vagy inkább szenvedek, fáj.. Szex közben is többször kérdezte emiatt hogy baj van e meg hogy nem tudja eldönteni hogy szenvedek e.

Lehet nem kellett volna annyira magamra vennem ezt, de most azt érzem képtelen vagyok elengedni magam szex közben mert félek hogy fura arcot vágok. És gondolkodok hogy vajon milyen arcom lehet illetve milyen arcot kene vágjak.

Nagyon bánt hogy esetleg ennyire világfájdalmas képet vágok és nem tudom most mit csináljak mert már ha mással szexelek akkor is feszengek meg félek ő is furának látja az arcom vagy ilyenek.

Szerintetek mit kezdjek ezzel a helyzettel?


2021. febr. 16. 23:10
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
Ha ennyire fájdalmas arcot vágsz (bár szerintem ő túlozza el) akkor szavakkal is fejezd ki néha,ha tetszik valami. Azt már csak nem érti félre.
2021. febr. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Noren1989 ***** válasza:
43%
Muszàj lesz az ügyet közelebbről körbejàrni...milyen az a fej? S8rva élvezős?
2021. febr. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
42%
Ne mutasd az arcod neki akkor, fordulj el!:)
2021. febr. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!