Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik jön be a szexbe ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik jön be a szexbe ha választani kell, inkább domináns vagy alárendelt? MBTI tipusod?

Figyelt kérdés
Írj nemet, kort és ha tudod mi az, az MBTI személyiség tipusod is erdekelne.

2021. febr. 17. 12:33
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Nem kifejezetten az MBTI populáris változatábol indulok ki, inkább a modell alapjául szolgáló C.G.Jung által leírt lélektani tipusokbol.

Tudom hogy az se bizonyitot tudomanyossan de a tapasztalatom szerint nem alaptalan a tipusok letezese.

Nem szeretném ha a kérdésem az MBTI létjogosultságát firtató vitába fordulna. Erre vannak mas forumok.

Köszi ha megértitek.


Amikor a kérdést kiírtam tudtam hogy sok buktatoja van hogy realis kepet alakitsak ki de ugyanakkor semmit se vesztek vele és régota piszkálja a fantáziam.

Példaul nagyon sok embernek nem az a valodi tipusa aminek hiszi magat több okbol is adodik ez. Önmagáert beszél hogy milyenbmagas az N-ek aránya. Ez biztos hogy nem reális mert a valodi arányuk 25% körül a valoságba.

Más dolgok is hathatnak rá kinek milyen a beállitotsága. Férfi vagy nő, traumak, az anyja lelki alkata, divat stb.


Ugyanakkor nem igaz hogy ne lehet ne ráhuzni erre a dologra! Nyilván nem minden esetben.

Például ha megfigyelitek xxTJ-nagyon magas aranyba domok amire nagyon is várható es logikus.

Azt is megfigyeltem hogy hivatásos domináknál magas az ISFP, akad pár xxTP es xxTJ de nincs vagy kivételes az xxFJ.

Biztos hogy nem véletlen. Hogy honnan tudom a tipusuk maradjon az en titkom! :-D

2021. febr. 18. 06:14
 22/27 anonim ***** válasza:
Hol vannak leírva ezek a dolgok?
2021. febr. 18. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
54%

Kérdező: az ExTJ-k alapból dominánsak az életben, de ebből egyáltalán nem következik, hogy az ágyban is azok lennének.

Egyébként én rengeteg (tényleg rengeteg :D) MBTI témájú facebook csoportban vagyok benne, ezekben ezt a konkrét kérdést is rendszeresen fel szokták tenni, és ott is látszik, hogy megoszlik a típusokon belül is, hogy ki sub és ki dom, mindegyikből sokat látok.

Egyébként sokszor pont azok járnak dominához, akik az életben vezetők, hiszen így legalább az ágyban átélhetik, milyen, ha nem rajtuk van minden felelősség.

2021. febr. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Sok ilyen csoportba bent vagyok en is, kifejezetten rá is kerestem angol nyelven es nem talasztaltam ezt amit mondasz.

Személyesen ismerek ExTJ-t aki vezető pozicioba dolgozik es tudom hogy nagyon domináns a szexbe. BDSM oldalon ismertem meg de tudok többről is.

A tapasztalatom szerint xxTJ-k nagyon magas aranyba dominansak szexbe is. Eleg csak akar itt is megnézni. Nyilvan vannak kivetelek es nyilvan szamít a környezeti hatas is.

2021. febr. 18. 09:29
 25/27 A kérdező kommentje:
Nagyon furcsa lenne? ha a személyiség vonásainkhoz nem lenne köze a vágyainknak.
2021. febr. 18. 09:35
 26/27 A kérdező kommentje:
Ha abbol indulunk ki, hogy mindennek van valami oka, akkor az ilyen fajta szexuális beállítottsag oka a személyiségünkben kell hogy legyen. A személyisegünk részben a hozott alkati sajatossagok, részben a környezeti hatás. Szoval nem véletlen bizonyos foku korreláció es nem is alaptalan ez firtatni. Itt a nagyobb gond, hogy az emberek nem tudják a valos tipusuk.
2021. febr. 18. 09:47
 27/27 kisördög1 ***** válasza:
100%
Inkább Dom vagyok, bár idősebb pasival bejönne a sub is
2021. febr. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!