Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem tudok lovagolni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok lovagolni?

Figyelt kérdés

Akárhogy próbálkozom nem megy. Megkaptuk már tanácsként hogy a párom kicsit emelje a csípőjét. Kicsit mélyebbre ment, de alapvetően nem a mélységgel van a gond, szóval ez nem oldotta meg. Meg egyébként elég nagy méret, azzal van a baj hogy hiába érzem hogy kitölt, nem érzem hogy "eltalál valamit".

Lovagoltam már fel-le, előre-hátra, körkörösen mindkét irányba, szemben és háttal is. De valahogy semmi nem jó. Nem azt mondom hogy rossz, de nem is jó, olyan "semmi extra". Aztán a párom elkezd mozogni (ugyanebben a pózban), és az valami mennyei. Szóval értitek...

Nem tudunk rájönni mit csinálok rosszul. De egyre jobban frusztrál, úgy érzem magam mint egy darab fa, mert csak ő csinálja, hiszen mindkettőnknek csak akkor jó. Ha néha megpróbálom, olyan 2 perc után el is megy a kedvem, mert az ő addig mámoros arcáról is elmegy az élvezet, meg ugye én se nagyon érzek semmit.

Ki akarom venni a részem nem csak az előjátékból, hanem az aktusból is. Tippek? Valakinek volt már ilyen?



2021. febr. 17. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Idővel megy. Én is full szerencsétlen voltam. Most meg annyira megy hogy a párom szokott leallitani hogy ne menjen el túl hamar.

Próbálkozz!

2021. febr. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hasonló a tapasztalat sajnos, egyszerűen nem megy, pedig a párom szerszámával is minden rendben van, de valahogy nem élvezem, ha én lovagolok. Mi is próbáltuk mindenhogy, nekem nem jön össze az orgazmus, de a páromnak nagyon jó. Kíváncsi vagyok, kapunk-e valami jó tanácsot :)
2021. febr. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a gamer székben ülős lovagló jött be, amikor a barátnőm a földön áll és úgy lovagol.
2021. febr. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell eröltetni. Rá jöttetek mi a jobb,azt kell csinálni!
2021. febr. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ha ez megnyugtat, akkor mondom, hogy a lányok nagyon nagy része nem tud lovagolni.
2021. febr. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!