Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők miként tekintenek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miként tekintenek a péniszre? Nem is fontos a méret? Mert "nem számít a méret" A 13 cm es akkor ugyanolyan mint egy 19 cm es csak a férfi számít és az anyagiak?

Figyelt kérdés

Nem izgatóbb látványra, fogásra egy hatalmas pénisz?

Látványra mi a különbség lankadtan egy picike 7 cm és egy akkora huspenisz között mint egy tomlösmájas?



2021. febr. 17. 22:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Nagyobb vonótól szól szebben a hegedű, vagy gyakorlottabb technikától?
2021. febr. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Valószínűleg elég furán fog hangzani de én jobban szeretem azt ha kisebb olyan 10-13cm mint a 15-18at. Amúgy én azt is jobban szeretem ha lankadtan kisebb, sokkal jobb látni hogy pl 5cmből 13 lesz mint azt hogy 10ből 13. Persze ha barátom van és kiderül hogy neki nagyobb vagy húspénisze van akkor nem fog érdekelni a dolog, ez miatt nem szakítanék senkivel de engem a kisebb valahogy mindig is jobban izgatott.
2021. febr. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%

Majdnem jól látod, azzal a különbséggel hogy az anyagiak a golddiggereknek számítanak. A normális nőknek meg csak a Férfi.

A pénisméret olyan mint az autóverseny. Schumacher egy Zsigulival letolna a pályáról, egy balf.sz megy egy Ferrarival is tökutolsó lenne.

2021. febr. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%
Egy focistánál az számít mekkora a lába vagy hogy mennyire ügyesen tud cselezni?
2021. febr. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
20%
Csak mondják, hogy nem számít nekik.
2021. febr. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
De számít a méret, mindenkinek más méret a megfelelő vagy ideális. De egyértelmű dolog hogy ezerszer fontosabb a férfi személyisége.
2021. febr. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
53%

Nos a helyzet, hogy az anyagi, és az ezáltal megadott biztonság akkora pluszt jelent egy nő számára, hogy azt is el tudja fogadni teljes mértékben, ha a párjának, aki ezt megadja neki, csak 13 cm és vékony a pénisze, hiába nem tölti ki a punciját. Ez nem tudatos dolog, vagy ribiség, hanem evolúciós dolog, hogy egy nő ahhoz a férfihoz vonzódik, aki eltudja tartani, biztonságban érezheti magát mellette, stb.

Tehát röviden: valamit nyújtani kell, vagy önbizalmat, vagy sok pénzt, vagy nagy, kemény péniszt. Ha egyik sincs meg, kisfarkú lúzer valaki, akkor azt kevés lány fogja szeretni, igazán senki sem.

2021. febr. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj hogy a pasik úgy beszélnek a méretükről, mintha a legfontosabb tulajdonságuk lenne. Pedig a személyiség, a kisugárzás, a viselkedésük ezerszer fontosabbak a nők nagy részének. És mégis farokméregetős kérdésekből van napi 500, amikor azon úgysem tudtok változtatni, egyéb dolgokon viszont igen, amik még fontosabbak is a nőknek.

A másik dolog. Sose méregettem a pasijaim farkát, de volt olyan akinek tényleg nagy volt. Azt hitte hogy akkor ez már elég, hát nem. Nagy farok nem egyenlő a jó szexszel. A technika, odafigyelés sokkal fontosabb. Illetve nekem meg a legtöbb nőnek kell az is hogy a csikló izgatva legyen. És ezekkel sok pasi nem foglalkozik. És mégsem ezekről írtok ki kérdéseket hanem “lányok ez jó méret?”

És végül, igen az anyagiak is fontosak. De ezt nem úgy kell érteni hogy luxuskocsi meg luxusvilla az elvárás. Egy bizonyos mértékig fontos. Legyen a pasinak egy stabil munkahelye, meg egzisztenciája. Kb ennyi. Hébe hóba hívjon meg egy vacsorára, lepjen meg egy csokor virággal meg mondjuk el tudjunk menni közös fizuból egy nyaralásra. Ezek nem olyan nagy dolgok, de ha valaki az anyjánál él, és nincs megtakarítása, meg komolytalan, az nem lesz vonzó egy nő szemében sem.

2021. febr. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
67%
Nekem számít a méret, mrt rövid cerkától nem mindig tudok elélvezni. Vagy közben dugjon meg a pasi dildóval is.
2021. febr. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%

Azért vannak itt okoskodások.

Scumacherrel és a zsigulival, meg a focista lábméretével.

Soha senki nem állított ilyen baromságot hogy a lábméretétől lesz valaki jó focista, de oda is adottságok kellenek, aminek a hiányát semmivel nem lehet pótolni.

Zsigulival meg senkit nem fog lenyomni egy zsigulival, mert el sem indulhat vele egy versenyen.

2021. febr. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!